Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 31 травня, 10:38:51

Не всі районні ради готові відпустити комунальні газети у вільне плавання. ВІДЕО

25.05.2016   09:59Агенцiя

Деякі досі не вийшли із складу співзасновників, через що процес роздержавлення газет трохи уповільнився. Самі ж газетярі на роздержавлення давно чекали. Деякі вже давно добре заробляють на рекламі. Кажуть, роздержавлення – гарна можливість розвиватися і нарешті позбутися впливу влади на свободу друкованого слова.

Процес роздержавлення комунальних ЗМІ на Чернігівщині триває. Хоч і в не без проблем, зате у порівнянні з іншими регіонами України більш-менш непогано.

Закон прописує: районні ради та адміністрації обов’язково повинні вийти зі складу співзасновників. Наразі терміни порушені, додатково час є ще до 1–го липня.

Чому ж деякі районні ради досі не виконали вимог законодавства? Голова асоціації регіональних ЗМІ вбачає дві. Перша – політичний інтерес. А друга – майно, яке має передаватися безкоштовно на баланс редакцій. Крім того, постає і питання бізнес-інтересів. Більшість районок знаходяться в центрі міст. Тож їхні приміщення є ласим шматком для підприємців.

Юридичні та майнові питання якось вирішаться. А от над якістю контенту деяким газетам треба буде попрацювати. Аби друковане слово вижило, Асоціація регіональних ЗМІ проводитиме навчання колективу районок сучасному медіа-менеджменту.

«Новини Городнянщини» на шлях роздержавлення стали одними із перших.  Редактор Городнянської районки каже, цього чекали давно. Дотаційна підтримка від держави все одно зведена нанівець. Заробляти гроші звикли самі.

Газетярі кажуть, що у «вільному плаванні» якось справлятимуться. При правильному підході друковане слово у районах виживе і розвиватиметься надалі.

 


 

Останні новини Чернігівщини

31 травня - Всесвітній день без тютюну

31 травня - Всесвітній день без тютюну 06:41

Загальновідомо, що куріння є однією з найбільш поширених шкідливих звичок, боротьба з якою є не тільки медичною, а й соціальною проблемою. У всьому світі 31 травня проводиться міжнародна акція щодо боротьби з курінням – Всесвітній день без тютюну. Головне завдання цієї акції – підняти рівень самосвідомості людей, які першими повинні піклуватися про своє здоров’я.

31 травня - Всесвітній день блондинок

31 травня - Всесвітній день блондинок 06:40

Найяскравіша, найпомітніша і найбільш світлоголова частина людства нарешті здобула своє власнє довгоочікуванє і заслуженє свято. Можливо тому, що білявих дам, як вони гнівно стверджують, глумливо зневажають буквально по всьому світу, світла дата 31 травня оголошена Всесвітнім днем блондинок.

Представлено новопризначеного керівника Срібнянської РДА

Представлено новопризначеного керівника Срібнянської РДА 21:14

30 травня перший заступник голови Чернігівської обласної державної адміністрації Віталій Загайний представив активу району нового очільника Срібнянської районної державної адміністрації Олександра Коваленка.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини