Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 10 квітня, 11:42:03

Чернігівські податківці налагоджують конструктивний діалог з громадськістю

25.05.2016   08:07

Однією з передумов сталого демократичного розвитку суспільства є інформаційна відкритість органів державної влади.

руки

руки

Зв’язки з громадськістю є відповідальною та важливою сферою діяльності органів Державної фіскальної служби, адже без чесних, доброзичливих та відкритих відносин між громадськістю та органами фіскальної служби їхня робота може бути проблематичною та не ефективною.

ДПІ у м. Чернігові зацікавлена у встановленні постійного конструктивного діалогу з підприємницькими колами. Керівництво інспекції наголошує на важливості об’єктивної оцінки громадськістю процесу реформування фіскальної служби. З цією метою протягом січня - квітня за ініціативи ДПІ у м. Чернігові проведені  засідання «круглого столу» за участі представників чернігівської бізнес - спільноти. Під час дискусії  обговорювався ряд важливих питань, які турбують платників податків, зокрема, таких як стан наповнення бюджетів в умовах змін до податкового законодавства, запроваджені зміни і новації в адмініструванні податків (зборів), проблема детінізації економіки та відносин у сфері зайнятості населення, користування електронними сервісами та адміністративними послугами ДФС України тощо.

Запровадженим змінам і новаціям в податковому законодавстві присвячені 6 брифінгів для представників місцевих ЗМІ  за участі керівного складу інспекції.

З метою охоплення інформацією більшої кількості мешканців міста з питань реформування податкової системи та діяльності фіскальної служби, працівниками ДПІ у м. Чернігові проведено громадські читання з відвідувачами міської бібліотеки ім. М. Коцюбинського.
До участі у семінарах, організованих для платників податків, долучилися і Чернігівська міська виконавча дирекція Чернігівського обласного відділення Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності та Чернігівське обласне відділення Фонду соціального захисту інвалідів.

З метою інформування громадськості через офіційний веб-портал та ЗМІ щодо завдань, напрямів і результатів діяльності інспекції, соціальної значимості добровільної та своєчасної сплати податків, зборів, платежів, за січень –квітень  поточного року підготовлено та розміщено 157 матеріалів. Крім того, в ЗМІ опубліковано 220 матеріалів з питань роз’яснення податкового законодавства та законодавства з єдиного внеску.

Слід зазначити, що ДПІ у м. Чернігові дедалі більше уваги приділяє виховній і роз’яснювальній роботі серед молоді. Студентам Чернігівського національного технологічного університету у ході проведення відкритої лекції податківці роз’яснювали, як правильно будувати стосунки із державою, використовувати свої права та виконувати обов’язки.

Останні новини Чернігівщини

Чернігівським рибоохоронним патрулем біля с. Мньов викрито правопорушника з 12 кг незаконно добутої риби

Чернігівським рибоохоронним патрулем біля с. Мньов викрито правопорушника з 12 кг незаконно добутої риби 11:37

Дев’ятого квітня Чернігівським рибоохоронним патрулем в ході спільного рибоохоронного рейду разом з представниками національної поліції та прикордонного загону Чернігівщини викрито правопорушника із забороненими знаряддями лову.

Владислав Атрошенко попросив чернігівців на Пасхальні свята і в поминальні дні утриматися від масових зібрань

Владислав Атрошенко попросив чернігівців на Пасхальні свята і в поминальні дні утриматися від масових зібрань 11:16

9 квітня на засіданні виконавчого комітету Чернігівської міської ради окремо обговорили питання щодо відзначення у місті Пасхальних свят та поминальних днів в умовах зростаючого поширення COVID-19.

Проблемні питання карантинних та обмежувальних заходів відпрацювали у режимі відео-селектору з районами та містами

Проблемні питання карантинних та обмежувальних заходів відпрацювали у режимі відео-селектору з районами та містами 11:03

Актуальні питання протидії поширенню коронавірусу Covid-19 розглянули сьогодні на селекторній нараді, яку провів заступник голови облдержадміністрації Андрій Подорван з керівниками районів та ОТГ, керівниками медичних установ.

Чернігівські волонтери посилили захист медичного персоналу  військового госпіталю захисними екранами для обличчя

Чернігівські волонтери посилили захист медичного персоналу військового госпіталю захисними екранами для обличчя 10:36

Волонтери Чернігівщини, які надавали військовим допомогу ще від початку російсько-української війни, з власної ініціативи пропонують і надають допомогу й нині, коли під загрозою коронавірусної інфекції COVID 19 знаходиться вся Україна.

Піар за рахунок міського бюджету

Піар за рахунок міського бюджету 10:21

Кажуть, до своєї мети треба йти впевнено, бо ціль завжди виправдовує всі засоби. Особливо тоді, коли йдеш до такої мети, як результат на виборах, а особливо в Україні, та ще й у Прилуках.