Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 4 квітня, 00:05:16

За позовом прокурора у комунальну власність повернуто цінні землі

25.05.2016   07:42

Вищий спеціалізований суд України з розгляду цивільних і кримінальних справ прийняв остаточне рішення у справі про незаконне відчуження земельної ділянки історико-культурного призначення у м. Чернігові.

На початку 2015 року прокуратурою області установлено факт протиправної передачі Чернігівською міською радою у приватну власність місцевому жителю майже 0,10 га цінної землі під забудову.

Приватизована ділянка знаходиться у межах території пам’ятки археології місцевого значення та в охоронній зоні, що за своїм статусом є землею історико-культурного призначення. Передача землі у приватну власність відбулася без проведення археологічних досліджень, що прямо заборонено земельним законодавством. 

Суд касаційної інстанції погодився із позицією прокурора та рішенням апеляційного суду Чернігівської області про незаконність відчуження земельної ділянки та повернув її територіальній громаді міста.

Рішення суду набрало законної сили.

Останні новини Чернігівщини

З 6 квітня в Україні забороняється ходити більш ніж по двоє

З 6 квітня в Україні забороняється ходити більш ніж по двоє 13:33

З понеділка, 6 квітня, в Україні забороняється рухатися групками більше ніж 2 осіб, гуляти у парках та ходити у громадських місцях без маски.

Нехтування правилами пожежної безпеки призводить до пожеж в природних екосистемах

Нехтування правилами пожежної безпеки призводить до пожеж в природних екосистемах 13:15

Незважаючи на застереження рятувальників громадяни нехтують правилами пожежної безпеки, спалюючи листя‚ суху траву та інші рослинні залишки на присадибних ділянках, сільгоспугіддях та відкритих територіях, що призводить до виникнення пожеж.

Чернігівським рибоохоронним патрулем протягом тижня вилучено майже 80 кг незаконно добутої риби зі збитками понад 17 тис.грн

Чернігівським рибоохоронним патрулем протягом тижня вилучено майже 80 кг незаконно добутої риби зі збитками понад 17 тис.грн 12:44

За сім днів з 26 березня по 2 квітня Чернігівським рибоохоронним патрулем зафіксовано 37 порушень Правил рибальства.

Забезпечено проїзд на 595 км автошляхів

Забезпечено проїзд на 595 км автошляхів 12:29

Станом на 03.04.2020 року у Чернігівській області на автомобільних дорогах загального користування державного значення ліквідовано 52479,6 квадратних метрів ямковості.

В ОДА обговорили шляхи підтримки харчових підприємств області

В ОДА обговорили шляхи підтримки харчових підприємств області 11:24

В Чернігівській облдержадміністрації відбулась робоча зустріч з керівниками підприємств харчової промисловості.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини