Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 4 грудня, 12:16:44

“На великдень усі солдати військових частин Чернігівщини обовязково скуштують паску та свячені яйця!”

12.04.2012   07:34

Про це повідомив начальник управління громадського харчування Північного регіону товариства з обмеженою відповідальністю “Метсобстар-ХК” Валерій Табенський.

Саме ця організація займається харчуванням солдат Збройних Сил України на території Чернігівської, Київської, Сумської та інших областей держави.

– Спеціально до Великодня для військовослужбовців працівники нашої компанії склали святкове меню, – поділився Валерій Табенський. – На солдатських столах будуть крашені яйця, Паска, солодощі та фрукти. Перед цим ми обов’язково освятимо всі продукти у церкві. Крім того під час Великодніх свят буде покращений асортимент страв. Кухарі готуватимуть борщ з пампушками, млинці, тощо.

Разом з солдатами строкової служби за святковий стіл сядуть і ті, хто на Великдень нестиме бойове чергування.

– Ми постараємося, аби солдати та контрактники відчули святкову атмосферу, – сказав представник “Метсобстару”.

Останні новини Чернігівщини

Укриття, харчоблок і осередок «Захисту України»: які новини в ліцеях у Тупичеві і Городні 11:28

Чернігівська ОВА багато уваги приділяє саме освітньому компоненту і працює над тим, щоб якомога більше дітей мали змогу навчатися очно. У рамках робочого візиту в громади начальник ОВА В’ячеслав Чаус відвідав ліцеї в Тупичеві і Городні.

Доступність починається з нас: у Чернігові відбулась тематична конференція 11:24

Питання психологічної взаємодії з ветеранами та їхніми родинами обговорили сьогодні учасники тематичної конференції, яка відбулася в КНП «Ветеранський простір». Співорганізатором події виступила громадська організація «Ветеранська спільнота України «Серцевір».

Вибухотехніки поліції Чернігівщини продовжують знешкоджувати збиті ворожі безпілотники 11:22

Днями співробітники управління вибухотехнічної служби поліції Чернігівщини знешкодили нерозірвану бойову частину ворожого ударного безпілотника, який був збитий Силами оборони України у Чернігівському районі.

Поліцейські Чернігівщини вибороли призові місця на Всеукраїнських ветеранських змаганнях 11:21

Днями у Києві відбувся турнір «Звитяга нескорених», який об’єднав 500 ветеранів, ветеранок та поранених захисників з усієї України.

Компенсаційні програми для роботодавців, які сприяють працевлаштуванню людей з інвалідністю

Компенсаційні програми для роботодавців, які сприяють працевлаштуванню людей з інвалідністю 11:19

Служба зайнятості надає фінансову підтримку роботодавцям, які винаймають чи облаштовують робочі місця для людей з інвалідністю.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини