Внаслідок ДТП- 8-річний хлопчик залишився сиротою
20 травня близько 19:00 в місті Прилуки 48-річний мешканець Прилуцького району керуючи вантажним автомобілем «МАЗ-54322» з напівпричепом, рухаючись по вулиці Київська не врахував дорожню обстановку (мокре покриття дороги), не впорався з керуванням, виїхав на смугу зустрічну руху, де допустив зіткнення з автомобілем «ВАЗ-21111» під керуванням 36-річного місцевого мешканця.
Внаслідок дорожньо-транспортної пригоди 35-річна пасажирка автомобіля «ВАЗ» від отриманих тілесних ушкоджень загинула на місці події.
Водій цієї ж автівки від отриманих тілесних ушкоджень через півгодини після трагедії помер в реанімаційному відділенні Прилуцької лікарні.
Загиблими були чоловік та дружина.
Неповнолітній 8-річний хлопчик (син загиблих), який також був у цій легковушці отримав незначні тілесні ушкодження. Після огляду лікарів хлопчика забрали родичі.
Водія вантажівки з гіпертонічним кризом доставили до Прилуцької міської лікарні.
На даний час триває перевірка.
Останні новини Чернігівщини
На Чернігівщині суд виніс вирок наркодилеру, що займався незаконним поширенням психотропних речовин 07:56
Деснянський районний суд міста Чернігова виніс обвинувальний вирок зловмиснику, який займався розповсюдженням особливо небезпечних психотропних речовин. Його засуджено до 9 років позбавлення волі з конфіскацією майна.
Поліція затримала нетверезого водія, що спричинив ДТП у якій постраждала малолітня дитина 07:55
На Корюківщині поліцейські оперативно розшукали нетверезого водія, який скоїв ДТП з постраждалою дитиною та втік. Зловмисника затримали у процесуальному порядку.
10 березня: цей день в Україні і світі 07:51
День 1476 Російська агресія - Day 1476 Russian aggression
Грантова підтримка агробізнесу: актуальні програми та особливості їх реалізації на Чернігівщині 10:54
Цього року, як і в попередні, агропромислові виробники Чернігівської області або ж ті, які лише планують реалізувати себе в цій сфері, можуть скористатися державною допомогою. Якою саме – розповів сьогодні на брифінгу в медіацентрі ОВА директор Департаменту агропромислового розвитку ОДА Олег Крапивний.
Соціальний бізнес громади: у Гончарівській ТГ відкрили комунальну пекарню 10:37
Під час робочого візиту в Гончарівську громаду начальник Чернігівської ОВА В’ячеслав Чаус зосередив увагу на проєктах місцевого комунального підприємства.