Рятувальники ліквідували пожежу господарчої будівлі
20 травня о 02:04 у м. Семенівка до Служби порятунку "101" надійшло повідомлення про пожежу господарчої будівлі в одному з приватних господарств по вул. Пряма.

За викликом через 4 хвилини прибуло 2 відділення 11-ї державної пожежно-рятувальної частини. На цей час вогонь вирував на духу та всередині будівлі. Рятувальники о 2:13 локалізували та о 2:35 остаточно ліквідували пожежу.
Фахівці ДСНС запобігли подальшому поширенню вогню й врятували поруч розташовані 2 господарчі будівлі та житловий будинок від згорання. Вогнем знищено покрівлю господарчої будівлі. Загиблих та травмованих внаслідок події немає.
До ліквідації пожежі залучалося 5 чоловік особового складу та 2 одиниці техніки.
За попередніми даними, причиною пожежі стала необережність у поводженні з вогнем особи, що встановлюється.
Останні новини Чернігівщини
На Ніжинщині поліцейські затримали жінку, яка підозрюється у вбивстві своєї матері 17:17
Оперативники кримінальної поліції відділення №3 (м. Борзна) Ніжинського райуправління поліції затримали 56-річну мешканку Борзни, яка завдала своїй матері смертельних тілесних ушкоджень. Жінку помістили до ізолятора тимчасового тримання.
У Чернігові дитина випала з вікна: поліція розслідує обставини травмування хлопчика 16:37
Співробітники Чернігівського районного управління поліції розслідують обставини, за яких хлопчик 2022 року народження випав з вікна другого поверху. Наразі дитину госпіталізовано до лікарні.
«Пліч-о-пліч: згуртовані громади»: Новгород-Сіверська громада отримала від партнерів зі Львівщини пожежний автомобіль 16:16
Днями в межах проєкту «Пліч-о-пліч: згуртовані громади» Новгород-Сіверську ТГ відвідала делегація Мурованської територіальної громади Львівської області на чолі із сільським головою Богданом Свистуном.
Поліція розслідує обставини ДТП в Корюківському районі, в якій травмувалися двоє неповнолітніх пасажирів 15:42
Поліцейські розслідують кримінальне провадження за фактом ДТП на автодорозі Холми-Жукля Корюківського району, внаслідок якої постраждали двоє неповнолітніх.
«Просвіт пам’яті»: медики Михайло-Коцюбинської громади вшанували загиблого колегу 15:11
Молодший сержант Олексій Шестаков народився 9 березня 1976 року у Донецьку. Там же у 1992 році закінчив школу. Після навчання у Донецькому державному медичному університеті молодий стоматолог у 1998 році приїхав до Чернігова проходити інтернатуру за розподілом в Чернігівській міській лікарні.