Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 6 червня, 11:49:59

Прокуратура захищає права дітей-сиріт на спадкове майно

16.05.2016   07:32

Ріпкинським районним судом задоволено позов прокуратури області в інтересах двох дітей-сиріт про визнання за ними права на земельну частку (пай) у порядку спадкування за законом.

Прокуратурою встановлена невідповідність відомостей про особу спадкодавця, зазначених у правовстановлюючих документах на земельну ділянку, та свідоцтві про смерть батька дітей. Зазначене перешкоджало реалізації права неповнолітніх на спадкове майно.

Водночас законні представники, орган опіки та піклування заходів до встановлення юридичного факту родинних відносин тривалий час не вживали.

Позов прокурора судом задоволено, інтереси дітей-сиріт захищено та визнано за ними право на земельну ділянку вартістю майже 100 тис. грн.

Останні новини Чернігівщини

6 червня: Цей день в Україні і в світі

6 червня: Цей день в Україні і в світі 09:06

ДЕНЬ 468 РОСІЙСЬКА АГРЕСІЯ - DAY 468 RUSSIAN AGRESSION

Чернігівська область: до рятувальників на екскурсію завітали діти 19:14

5 червня до пожежно-рятувальних підроздіів Головного управління ДСНС, що у Бобровиці та Ніжині вкотре завітали дітлахи.

“Ветерани і військові: повага vs дискримінація”: УВФ та НАКО презентували дослідження про дискримінацію ветеранів та військових 19:11

Український ветеранський фонд Мінветеранів спільно з Незалежною антикорупційною комісією (НАКО) 5 червня об 11:00 презентували соціологічне дослідження: “Дискримінація різних соціальних груп у ЗСУ: погляди військових та цивільних”. Дослідження провела соціологічна група “Рейтинг”.

Держгеокадастр запровадив реєстрацію в Державному земельному кадастрі меліоративної мережі

Держгеокадастр запровадив реєстрацію в Державному земельному кадастрі меліоративної мережі 19:08

Фахівці Держгеокадастру розпочали реєстрацію в Державному земельному кадастрі меліоративних мереж та їх складових частин.

У Любецькій громаді на Чернігівщині запрацювала поліцейська станція 10:45

Сьогодні начальник обласної поліції Володимир Нідзельський відкрив поліцейську станцію у Любечі Чернігівського району. Це важливий крок для збільшення поліцейської присутності та створення безпекового середовища на прикордонні

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини