Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 24 липня, 14:24:01

Кількість страхувальників з початку року збільшилась на 16501 особу

13.05.2016   12:30Агенцiя

Спеціалісти виконавчої дирекції обласного відділення Фонду соціального страхування працюють над актуальними питаннями у сфері соціального страхування.

Про це йшла мова на нараді директорів міжрайонних та Чернігівської міської виконавчих дирекцій, яка відбулася у м. Чернігові 12 травня та пройшла під головуванням директора виконавчої дирекції обласного відділення Фонду П.І.Савича.
   
Розглянуто низку питань, у тому числі: підсумки виконання Тимчасового розпису доходів та видатків  обласного відділення Фонду за І квартал 2016 року, аналіз кредиторської і дебіторської заборгованості Фонду та про облік страхувальників обласного відділення Фонду, про актуальні питання контрольно-ревізійної роботи за підсумками І кварталу 2016 року, з якими відповідно виступили Коряченко О.В., начальник сектору планування та виконання бюджету фінансово – економічного відділу, Вовк Ю.В., заступник начальника фінансово – економічного відділу – начальник сектору фінансів, обліку та звітності, Попелуха С.А., начальник контрольно – ревізійного відділу.

На нараді, зокрема, зазначалося, що в обласному відділенні Фонду станом на 01.04.2016 року на обліку перебуває 44 893 страхувальники, в тому числі 17 317 особисто зареєстрованих на загальній системі. Кількість страхувальників з початку року збільшилась на 16 501, що пов'язано із змінами внесеними в законодавство, згідно яких самозайняті особи та фізичні особи – підприємці отримали статус застрахованих осіб.

На І квартал поточного року було затверджено Тимчасовий розпис доходів і видатків відділення Фонду. Його доходна частина становила 411,9 тис. грн. Витратна частина склала 36,2 млн. грн., у тому числі на виплату допомог: по тимчасовій непрацездатності – 24,2 млн. грн., по вагітності і пологах – 7,8 млн. грн.

Загалом, сума нарахованих страхувальниками допомог (з урахуванням пільг постраждалим внаслідок Чорнобильської катастрофи), дорівнює 32,2 млн. грн.

На фінансування оздоровчих заходів (придбання путівок в реабілітаційні відділення санаторно-курортних закладів України, які виділяються лікувально-профілактичним закладам області, для відновлення здоров’я хворих застрахованих осіб, що направляються на санаторний етап лікування) використано кошти в сумі 0,6 млн. грн. реабілітацію отримали 67 застрахованих осіб.

Страхувальниками, за І квартал надано 7 337 заяв-розрахунків на фінансування матеріального забезпечення, моніторинг яких проводився щоденно. Як наслідок, упереджено безпідставне надання фінансування витрат по коштах Фонду на суму 53 225,48 грн. та відбулося зменшення на 91 випадок, у порівнянні з І кварталом 2015 року, включених страхувальниками до заяв – розрахунків страхових виплат з причини невиробничого травматизму.
 
Спеціалісти відділення уважно стежать за дотриманням порядку використання наданих страхувальникам коштів. Перевіряється тільки надане фінансування, тобто страхові кошти направлені на компенсацію втраченого заробітку під час тимчасової непрацездатності застрахованих осіб. Господарська діяльність не перевіряється.
За результатами 464 перевірок страхувальників, в тому числі 132 позапланових, нараховано фінансових (штрафних) санкцій на загальну суму 349 950,91 грн., з яких сплачено 91,7 % або 321 023,62 грн.

В ході наради відбувся обмін думками щодо шляхів покращення роботи дирекцій в умовах реформування системи загальнообов’язкового державного соціального страхування України.

Останні новини Чернігівщини

Бюджет показує пріоритети розвитку територій громади

Бюджет показує пріоритети розвитку територій громади 11:11

Коропська громада має реальні доходи на 1 мешканця близько 8,1 тисячі гривень. Такий показник свідчить про достатній рівень фінансової спроможності для створення умов розвитку інфраструктури та людського потенціалу громади.

Першопрохідці «Нової української школи»

Першопрохідці «Нової української школи» 11:07

Педагогічний колектив Прилуцького закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів № 7 (ліцей № 7) активно готується до впровадження Державного стандарту базової освіти (5-9 класи).

Оновлення Стратегії розвитку Ніжинської ТГ в рамках програми DOBRE

Оновлення Стратегії розвитку Ніжинської ТГ в рамках програми DOBRE 11:01

Днями відбулось чергове засідання робочої групи з оновлення Стратегії розвитку Ніжинської територіальної громади в рамках програми DOBRE за координації польського та українського експертів зі стратегічного планування Робертом Жарковські та Володимиром Бойко.

На площі біля Катерининської церкви встановили нові лавки з урнами та почали оздоблювати клумби 10:55

Площа біля Катерининської церкви заграла новими барвами, адже тепер там з'явилось багато нових лавок та урн. Також зелену зону на території, яка оточує площу, почали прикрашати квітами та створювати там нові клумби.

Стан паспортизації та реєстрації пасік обговорено під час онлайн-наради за участю представників ГУ Держпродспоживслужби в Чернігівській області

Стан паспортизації та реєстрації пасік обговорено під час онлайн-наради за участю представників ГУ Держпродспоживслужби в Чернігівській області 10:48

22 липня під час онлайн-наради за участю представників Департаменту агропромислового розвитку, структурних підрозділів Держпродспоживслужби, райдержадміністрацій, територіальних громад, агровиробників та пасічників обговорено питання державної підтримки галузі тваринництва в Чернігівській області.