Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 3 червня, 13:36:53

Кількість страхувальників з початку року збільшилась на 16501 особу

13.05.2016   12:30Агенцiя

Спеціалісти виконавчої дирекції обласного відділення Фонду соціального страхування працюють над актуальними питаннями у сфері соціального страхування.

Про це йшла мова на нараді директорів міжрайонних та Чернігівської міської виконавчих дирекцій, яка відбулася у м. Чернігові 12 травня та пройшла під головуванням директора виконавчої дирекції обласного відділення Фонду П.І.Савича.
   
Розглянуто низку питань, у тому числі: підсумки виконання Тимчасового розпису доходів та видатків  обласного відділення Фонду за І квартал 2016 року, аналіз кредиторської і дебіторської заборгованості Фонду та про облік страхувальників обласного відділення Фонду, про актуальні питання контрольно-ревізійної роботи за підсумками І кварталу 2016 року, з якими відповідно виступили Коряченко О.В., начальник сектору планування та виконання бюджету фінансово – економічного відділу, Вовк Ю.В., заступник начальника фінансово – економічного відділу – начальник сектору фінансів, обліку та звітності, Попелуха С.А., начальник контрольно – ревізійного відділу.

На нараді, зокрема, зазначалося, що в обласному відділенні Фонду станом на 01.04.2016 року на обліку перебуває 44 893 страхувальники, в тому числі 17 317 особисто зареєстрованих на загальній системі. Кількість страхувальників з початку року збільшилась на 16 501, що пов'язано із змінами внесеними в законодавство, згідно яких самозайняті особи та фізичні особи – підприємці отримали статус застрахованих осіб.

На І квартал поточного року було затверджено Тимчасовий розпис доходів і видатків відділення Фонду. Його доходна частина становила 411,9 тис. грн. Витратна частина склала 36,2 млн. грн., у тому числі на виплату допомог: по тимчасовій непрацездатності – 24,2 млн. грн., по вагітності і пологах – 7,8 млн. грн.

Загалом, сума нарахованих страхувальниками допомог (з урахуванням пільг постраждалим внаслідок Чорнобильської катастрофи), дорівнює 32,2 млн. грн.

На фінансування оздоровчих заходів (придбання путівок в реабілітаційні відділення санаторно-курортних закладів України, які виділяються лікувально-профілактичним закладам області, для відновлення здоров’я хворих застрахованих осіб, що направляються на санаторний етап лікування) використано кошти в сумі 0,6 млн. грн. реабілітацію отримали 67 застрахованих осіб.

Страхувальниками, за І квартал надано 7 337 заяв-розрахунків на фінансування матеріального забезпечення, моніторинг яких проводився щоденно. Як наслідок, упереджено безпідставне надання фінансування витрат по коштах Фонду на суму 53 225,48 грн. та відбулося зменшення на 91 випадок, у порівнянні з І кварталом 2015 року, включених страхувальниками до заяв – розрахунків страхових виплат з причини невиробничого травматизму.
 
Спеціалісти відділення уважно стежать за дотриманням порядку використання наданих страхувальникам коштів. Перевіряється тільки надане фінансування, тобто страхові кошти направлені на компенсацію втраченого заробітку під час тимчасової непрацездатності застрахованих осіб. Господарська діяльність не перевіряється.
За результатами 464 перевірок страхувальників, в тому числі 132 позапланових, нараховано фінансових (штрафних) санкцій на загальну суму 349 950,91 грн., з яких сплачено 91,7 % або 321 023,62 грн.

В ході наради відбувся обмін думками щодо шляхів покращення роботи дирекцій в умовах реформування системи загальнообов’язкового державного соціального страхування України.

Останні новини Чернігівщини

У Чернігові розпочав роботу велопатруль

У Чернігові розпочав роботу велопатруль 12:56

Сьогодні вперше на вулиці міста виїхав справжній поліцейський велопатруль. Інспектори на двоколісних транспортних засобах вишикувались в сквері імені Богдана Хмельницького, де до них звернувся начальник управління патрульної поліції Андрій Думич.

У партії

У партії "Слуга Народу" призначили керівників обласних осередків. У Чернігівський - Павло Халімон 12:34

У політичній партії «Слуга Народу» призначили керівників обласних осередків у дев’яти регіонах України.

У росіянина на кордоні вилучили кортик

У росіянина на кордоні вилучили кортик 12:07

В міжнародному автомобільному пункті пропуску «Сеньківка» на виїзд з України оформлявся легковий автомобіль «Фіат». В якості пасажира в ньому слідував 50-річний громадянин Росії.

Заробітна плата в області. ДОВІДКА

Заробітна плата в області. ДОВІДКА 11:32

На підприємствах, в установах та організаціях Чернігівської області у квітні 2020 року було зайнято майже 173 тис. штатних працівників. На оплату їхньої праці спрямовано 1503 млн.грн. Номінальна заробітна плата в розрахунку на одного штатного працівника становила 8697 грн (в Україні – 10430 грн), що на 5,8% більше, ніж у квітні 2019 року.

Школярам – про філармонійний центр

Школярам – про філармонійний центр 11:27

Група школярів чернігівської школи «МудрАнгелики» - це вже хор? Виявляється, хор, якщо є буквально п’ять хвилин часу і досвідчений педагог.