Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 31 травня, 11:02:30

Обласна влада працює над поліпшенням умов для онкохворих

13.05.2016   12:22Агенцiя

Із робочим візитом до Чернігівського обласного онкологічного диспансеру 11 травня завітала заступник голови – керівник апарату обласної державної адміністрації Наталія Романова.

Вона не перший рік тісно співпрацює з медичними закладами та громадськими організаціями у питаннях подолання захворювань та забезпечення медичним оснащенням.

У межах заходу Наталія Андріївна ознайомилася зі станом надання медичної допомоги хворим, відвідала нещодавно створений денний стаціонар та профільні відділення онкодиспансеру.

На її думку, медичний заклад зробив слушні кроки вперед задля головного – він працює і розвивається на потребу пацієнтам, максимально докладає зусиль щодо забезпечення їх ліками, необхідним обладнанням, лікуванням у комфортних умовах. До того ж паралельно розвивається фаховість медиків, які постійно опановують та впроваджують в свою практику новітні методики й технології.

Втім суттєвим стримуючим фактором розвитку бюджетної структури є скромне державне фінансування. Проте, за словами Наталії Романової, попри всі проблеми й труднощі галузі медицини, обласна влада разом із профільним міністерством працює над тим, щоб потреби онкохворих були задоволені.

Під час обговорення проблем медичної сфери наголошувалося і на забезпеченні денного стаціонару онкодиспансеру спеціальними кріслами.

Головний лікар Чернігівського обласного онкодиспансеру Валерій Зуб зазначив, що такі робочі зустрічі вкрай важливі, адже вони дозволяють всім ланкам, що опікуються потребами онкохворих, бути не тільки в курсі їх потреб, бачити реальний стан речей, а і спільно вирішувати досить проблемні питання.

Останні новини Чернігівщини

31 травня - Всесвітній день без тютюну

31 травня - Всесвітній день без тютюну 06:41

Загальновідомо, що куріння є однією з найбільш поширених шкідливих звичок, боротьба з якою є не тільки медичною, а й соціальною проблемою. У всьому світі 31 травня проводиться міжнародна акція щодо боротьби з курінням – Всесвітній день без тютюну. Головне завдання цієї акції – підняти рівень самосвідомості людей, які першими повинні піклуватися про своє здоров’я.

31 травня - Всесвітній день блондинок

31 травня - Всесвітній день блондинок 06:40

Найяскравіша, найпомітніша і найбільш світлоголова частина людства нарешті здобула своє власнє довгоочікуванє і заслуженє свято. Можливо тому, що білявих дам, як вони гнівно стверджують, глумливо зневажають буквально по всьому світу, світла дата 31 травня оголошена Всесвітнім днем блондинок.

Представлено новопризначеного керівника Срібнянської РДА

Представлено новопризначеного керівника Срібнянської РДА 21:14

30 травня перший заступник голови Чернігівської обласної державної адміністрації Віталій Загайний представив активу району нового очільника Срібнянської районної державної адміністрації Олександра Коваленка.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини