Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 18 вересня, 01:26:02

Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу

12.05.2016   09:14Агенцiя

Інформація про надзвичайні ситуації та основні небезпечні події, які зареєстровано на території області за період з 8:00 11 травня до 8:00 12 травня 2016 року.

МНС

МНС

Протягом минулої доби зареєстровано 7 небезпечних подій, а саме: 5 дорожньо-транспортних пригод, 1 випадок загоряння сухої трави та 1 випадок знешкодження боєприпасів часів Другої Світової  війни. Внаслідок цих подій загинула 1 особа та 4 особи постраждали.


Дорожньо-транспортні пригоди – 5:

- в м. Чернігові на перехресті вулиць 77-ої Гвардійської дивізії та 1-го Травня о 23 год. 10 хв. 10 травня сталося зіткнення  автомобілів "Mercedes-Benz" та "Renault Traffic". Внаслідок пригоди пасажир автомобіля "Renault Traffic" отримав тілесні ушкодження та був госпіталізований до неврологічного відділення Чернігівської міської лікарні №1;

- в с. Рудка Чернігівського району о 15 год. 30 хв. 11 травня водій автомобіля "ЗИЛ-138" здійснив наїзд на велосипедиста, який виконував поворот ліворуч. Внаслідок пригоди велосипедист, 1973 року народження, від отриманих тілесних ушкоджень загинув на місці події;

- в м. Прилуки по вул. Перемоги об 11 год. 15 хв. 11 травня водій автомобіля "Ford Connekt" не вибрав безпечної швидкості руху, не впорався з керуванням, виїхав на праве узбіччя та перекинувся. Внаслідок пригоди водій автомобіля отримав тілесні ушкодження;

- в м. Чернігові по вул. Ціолковського біля будинку №30 о 15 год. 50 хв. 11 травня водій автомобіля "ВАЗ-2109" здійснив зіткнення з електроопорою. Внаслідок пригоди пасажир автомобіля отримав тілесні ушкодження та був госпіталізований до травматологічного відділення Чернігівської міської лікарні №2;

- в м. Чернігові по вул. Шевченка біля будинку № 252 о 18 год. 30 хв. 11 травня водій автомобіля "ВАЗ-2107" здійснив зіткнення з автомобілем "Geely СK", який рухався у попутному напрямку. Внаслідок пригоди пасажир автомобіля "ВАЗ-2107" отримав тілесні ушкодження, від госпіталізації відмовився.


Загоряння сухої трави – 1 випадок на площі 1,0 га.



Знешкодження боєприпасів часів Другої  Світової  війни – 1:


Групою піротехнічних робіт управління ДСНС України у Чернігівській області о 16 год. 11 травня було знищено мінометну міну калібру 120 мм часів Другої Світової війни, яку було виявлено о 15 год. 30 хв. 10 травня під час проведення земляних робіт на відкритій території біля с. Деснянка Чернігівського району.


Радіаційний фон:

На території області радіаційний фон зареєстровано в межах 9-13 мікрорентген/годину, в тому числі: Чернігів – 11 мкр/год., Ніжин –13 мкр/год., Прилуки – 12 мкр/год., Остер – 13 мкр/год., Покошичі – 11 мкр/год, Семенівка – 11 мкр/год., Щорс – 9 мкр/год.


Прогноз погоди:

За прогнозом облгідрометеоцентру на території області з 20 години 11 травня до 20 години 12 травня очікується мінлива хмарність, невеликий короткочасний дощ, місцями гроза. Вітер північно-східний 5-10 м/с. Температура по області вночі 8-13º тепла, вдень 19-24º тепла.
По Чернігову невеликий короткочасний дощ. Температура вночі 10-12º тепла, вдень 21-23º тепла.

Останні новини Чернігівщини

У Чернігові презентували кампанію з підвищення обізнаності про резолюцію ООН 1325 19:43

«1325 зміцнює країну» – під такою назвою в Чернігові відбулася пресконференція, присвячена старту інформаційної кампанії щодо підвищення обізнаності про резолюцію Ради Безпеки ООН 1325 «Жінки, мир, безпека». Захід зібрав представників і представниць громадянського сектору та влади.

Підприємства переробної промисловості та торгівлі забезпечили майже 35 % податкових надходжень до бюджету 14:01

За січень–серпень 2025 року найбільшими платниками податків стали підприємства переробної промисловості та оптової й роздрібної торгівлі. Вони забезпечили відповідно 17,6 % та 16,7 % усіх надходжень до Зведеного бюджету України.

Водійське посвідчення за 12 тис. грн – повідомлено про підозру жителю міста Ніжин

Водійське посвідчення за 12 тис. грн – повідомлено про підозру жителю міста Ніжин 13:25

За процесуального керівництва Чернігівської обласної прокуратури повідомлено про підозру жителю міста Ніжин у одержанні неправомірної вигоди для себе, за вплив на прийняття рішення особою, уповноваженою на виконання функцій держави (ч. 2 ст. 369-2 КК України).

Чернігівці літнього віку можуть вивчати англійську на безоплатному онлайн-курсі — деталі 13:03

У Чернігові стартує безоплатний онлайн-курс англійської мови для людей літнього віку. Навчання проходить одразу на кількох рівнях — від початкового до Pre-Intermediate.

Яка тепер офіційна назва війни України з російським агресором?

Яка тепер офіційна назва війни України з російським агресором? 11:22

Бурхливі обговорення щодо назви сучасної війни України з російським агресором завершені.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини