Порушник-невдаха попався!
9 квітня, близько 11-ї години, неподалік села Неданчичі Ріпкинського району, було затримано 23-річного громадянина Білорусії, який намагався вмовити помічника капітана буксира посприяти йому в незаконному перетині державного кордону України. Останній, проявивши високу громадянську свідомість, повідомив про порушника прикордонників, які не забарилися з прибуттям до місця подій.
Під час перевірочних заходів затриманий, який документів, що посвідчують особу, при собі не мав, пояснив, що він в'їхав в Україну в березні 2012 року на потязі Мінськ-Київ. Свої документи помилково викинув разом з курткою, яку порвав.
В Києві він, нібито, звертався до посольства аби отримати документи на повернення до Республіки Білорусь, але не отримав їх і тому вирішив їхати до кордону аби потрапити до Білорусі незаконно перетнувши кордон. За спробу порушення державного кордону затриманий буде притягнутий до адміністративної відповідальності.
Помічник капітана буксира, що убезпечив себе від кримінальної відповідальності за незаконне переправлення осіб через державний кордон України, за статтею 332 Кримінального Кодексу України, що карається позбавленням волі на строк від 2 до 5 років, буде заохочений правами начальника Чернігівського прикордонного загону.
Того ж дня прикордонний наряд відділу прикордонної служби "Дніпровське" відзначився ще одного разу. Близько 15-ї години на березі затоки Старик, в рамках проведення спеціальних заходів "Сітка" затримано сорокаоднорічного місцевого жителя, який здійснював вилов риби забороненими знаряддями, а саме сіткою.
У затриманого вилучено 50 метрів сітки та рибу загальною вагою 12,5 кілограмів. Сума завданої шкоди складає близько 8823 гривень.
Відносно затриманого складено протокол про адміністративне правопорушення за ч.4 ст.85 Кодексу України про адміністративні правопорушення.
Знаряддя лову, риба та матеріали адміністративної справи передані до лінійного відділу УМВС України в Чернігівській області в річковому порту м. Чернігів для вирішення питання про порушення кримінальної справи за статтею 249 Кримінального Кодексу України.
О.В.Дудко, начальник прес-служби прикордонного загону, підполковник
Останні новини Чернігівщини
Перебої з електроенергією, а «Жу-жу shop» у Ніжині стабільно працює 11:19
А це тому, що підприємиця Оксана Труш скористалася програмою «Енергопідтримка для ФОП», за якою отримала безповоротну фінансову допомогу від держави. Каже: «Я намагаюся використовувати кожну можливість, аби бізнес працював. Кошти пішли на закупівлю пального – і це на сьогодні дієва підтримка для підприємців».
Ветерани поліції Чернігівщини вибороли призові місця на спортивних змаганнях 10:14
Днями відбувся Всеукраїнський турнір зі стронгмену «Сильні України». Серед 280 учасників – ветерани поліції Чернігівщини: помічник начальника поліції Чернігівщини з ветеранської політики Вадим Довгошей та ветеран-спецпризначенець Антон Душко.
Надзвичайні події в області за останню добу 10:13
Протягом минулої доби зареєстровано 1 небезпечна подія, а саме: 1 пожежа.
4 березня: цей день в Україні і світі 09:11
День 1470 Російська агресія - Day 1470 Russian aggression
Протиправно заволодів державними коштами під час ремонту пожежного депо: судитимуть директора підприємства 12:59
Прокурори Прилуцької окружної прокуратури направили до суду обвинувальний акт стосовно директора підприємства, якого звинувачують у заволодінні бюджетними коштами.