Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 5 квітня, 13:04:30

Поліція забезпечила порядок під час поминальних днів

10.05.2016   16:07Агенцiя

У поминальні дні поліція області несе службу в посиленому режимі. Завдяки комплексу вжитих превентивних і профілактичних заходів пам'ятні заходи проходять організовано, без порушень порядку.

На охорону публічного порядку в області було задіяно майже 600 поліцейських. У поминальні дні правоохоронці працюють переважно на профілактику злочинів та правопорушень.

До несення служби залучалися дільничні інспектори, патрульні, нацгвардійці і громадські помічники поліції. Тим, хто розпивав алкоголь на цвинтарі, було достатньо попередження від правоохоронців, щоб громадяни припинили скоювати адмінправопорушення.

Протягом вихідних днів жителі Чернігівщини відвідали майже тисячу кладовищ. У поминальних заходах взяли участь близько 300 тисяч громадян. Порушень публічного порядку не допущено. Поліція продовжує охороняти безпеку громадян і забезпечувати охорону публічного порядку в посиленому режимі.

Останні новини Чернігівщини

Побрехеньки від різних знаків Зодіаку

Побрехеньки від різних знаків Зодіаку 11:32

Правду говорити легко і приємно. Так нам говорили у дитинстві, так написано в вічних книгах. Але люди досить часто говорять неправду або прикрашають реальність. Хтось - більше, хтось – менше, хтось - заради вигоди, хтось – просто заради того, щоб збрехати.

П’ять книг у допомогу, аби прожити молоді роки на максимум

П’ять книг у допомогу, аби прожити молоді роки на максимум 11:21

Молоді роки – час найкращих моментів життя, радощів, сподівань, помилок, накопичування досвіду. Час, який треба прожити на максимум позитивно, створивши надійну платформу для зрілих років.

Смачні рецепти вихідного дня: 10 рецептів супів 11:10

До міжнародного дня супу пропонуємо приготувати один з десяти рецептів перших страв з кіноа, сочевицею, картоплею, вершками та куркою.

Гороскоп на наступний тиждень 6 - 12 квітня 2020 року

Гороскоп на наступний тиждень 6 - 12 квітня 2020 року 10:45

11 квітня – Меркурій входить у вогняний, кардинальний знак Овна (буде тут до 28 квітня), тому різко активізується спілкування, часом, на зависоких тонах. Люди починають шукати, кому б розповісти про свої ідеї та проблеми, бо в цей час найпріоритетнішими стають особисті теми для розмови.