Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 2 квітня, 03:40:43

У Чернігові розробляють Програму розвитку велоінфраструктури у місті

05.05.2016   07:31

4 травня у Чернігівській міській раді відбулась нарада під головуванням заступника міського голови Олександра Ломака, на якій обговорили питання підготовки Програми розвитку велоінфраструктури у м. Чернігові. У заході взяли участь представники структурних підрозділів міської ради та громадських організацій велосипедистів Чернігова.

Заступник міського голови підкреслив, що розвиток велоруху в нашому місті виконує значну роль. «Рішення, які лобіює велоспільнота, дуже потрібні нашому місту. Ми є однодумцями. Тож у Чернігові будуть створюватись нові велодоріжки та велопарковки. Наразі необхідно якомога більше людей залучати до подібних акцій, які пропагують здоровий спосіб життя», - сказав Олександр Ломако. Він також повідомив, що управління транспорту та зв’язку міської ради буде займатись розробкою міської Програми розвитку велоінфраструктури та всіма організаційними питаннями.

Керівник велоспільноти «Лайба» Максим Цирулін висловив свої пропозиції щодо побудови інфраструктури у місті, зокрема: облаштування велодоріжок, встановлення велопаркувань та відповідних дорожних знаків, організація велопрокату.

Із своїми пропозиціями виступили й інші активісти велоруху. Вони зазначили, що потрібно проводити інформаційну та роз’яснювальну роботу щодо правильної поведінки на дорозі не тільки для дорослих, а й для дітей, починаючи з дитячого садочка.

Учасники наради дійшли висновку, що після більш ґрунтовного опрацювання всіх пропозицій і зауважень та після узгодження з відповідними службами будуть визначені першочергові заходи з їх реалізації.

Останні новини Чернігівщини

Карантин: Кабмін опублікував список нових заборон

Карантин: Кабмін опублікував список нових заборон 16:39

Кабінет міністрів на засіданні 1 квітня запровадив більш жорсткі заходи безпеки на період карантину до 24 квітня 2020 року.

Патрульні швидко повернули додому літню жінку, яка заблукала

Патрульні швидко повернули додому літню жінку, яка заблукала 14:26

Вчора близько шостої вечора до поліції надійшло повідомлення про зникнення людини. 69-річна жінка, яка приїхала до родичів із Сумської області, кілька годин тому вийшла на вулицю і до цього часу не повернулася.

Впродовж минулої доби рятувальники ліквідували 6 пожеж у природних екосистемах

Впродовж минулої доби рятувальники ліквідували 6 пожеж у природних екосистемах 14:14

Загальна площа, пройдена вогнем склала майже 30 га.

Рівень заробітної плати в області: статистичні дані

Рівень заробітної плати в області: статистичні дані 11:14

Середньомісячна заробітна плата в області за січень-лютий цього року склала 8509 гривен. Темп зростання до аналогічного періоду попереднього року – 17,6%. Всеукраїнський показник – 10787 гривень із зростанням на 15,7%.

Ніжин: позачергове засідання виконавчого комітету

Ніжин: позачергове засідання виконавчого комітету 11:00

31 березня, під головуванням міського голови Анатолія Лінника відбулося позачергове засідання виконавчого комітету Ніжинської міської ради.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини