Нетверезий водій скоїв ДТП
28 квітня близько 13:30 в селі Іванівка Чернігівського району сталася дорожньо - транспортна пригода. 38–ми річний керманич автомобіля «Опель Омега», мешканець міста Чернігів при повороті в село Р. Слобода не впорався з керуванням та з’їхав у праве узбіччя де перекинувся.
В салоні легкового автомобіля знаходилось 3 пасажира.
В результаті дорожньо - транспортної пригоди водій та дві жінки, мешканки Куликівського району отримали тілесні ушкодження різного ступеню тяжкості.
Згідно висновків медичних працівників водій та одна з постраждалих жінок перебувала в стані алкогольного сп’яніння.
Останні новини Чернігівщини
На Чернігівщині перед судом постане зловмисник, який обвинувачується у вбивстві жінки та зґвалтуванні малолітньої дитини 08:57
Поліція завершила досудове розслідування та скерувала до суду обвинувальний акт, щодо 19-річного чернігівця, який підозрюється у вчиненні низки тяжких злочинів.
12 березня: цей день в Україні і світі 08:54
День 1478 Російська агресія - Day 1478 Russian aggression
«Допомога ветеранам – це мій обов’язок і покликання»: Вадим Довгошей, помічник начальника поліції Чернігівщини з ветеранської політики 13:08
Вадим Довгошей пройшов непростий шлях — від добровольця чернігівської територіальної оборони до спецпризначенця поліції, який отримав важке поранення під час оборони держави.
Освіта, здоров’я та потреби ВПО – В’ячеслав Чаус провів нараду з керівниками районів 11:06
Начальник Чернігівської ОВА В’ячеслав Чаус провів нараду зі своїми заступниками й керівниками районів. Обговорили поточні питання по багатьох напрямах життєдіяльності громад.
Надзвичайні події в області за останню добу 11:04
Протягом минулої доби зареєстровано 8 небезпечних подій, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду та 7 пожеж., внаслідок небезпечних подій постраждала 1 особа.