Прокуратура захищає інтереси держави у земельній сфері
Чернігівським окружним адміністративним судом задоволено позов прокуратури області про визнання протиправним та скасування розпорядження, яким суб’єкту господарювання надано дозвіл на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду орієнтовною площею понад 53 га для ведення товарного сільськогосподарського виробництва на території Хрещатинської сільської ради Козелецького району.
Підставою звернення до суду став факт нераціонального використання землі сільськогосподарського призначення товариством, яке її зарезервувало нібито з метою обробітку та сплати коштів до бюджету.
Водночас жодних дій щодо оформлення та укладення договору оренди протягом майже трьох років не вживало.
Земельна ділянка використовувалася нераціонально, що призводить до погіршення її якості та властивостей в цілому, незабезпечення збереження та відтворення природної цінності, а місцевий бюджет втрачає значні суми коштів у вигляді орендної плати.
Останні новини Чернігівщини
Про ефективну комунікацію у сфері ветеранської політики – на нараді в ОВА 14:31
Як надалі збільшити на рівні області ефективність міжвідомчої взаємодії у сфері ветеранської політики – обговорювали на нараді, яку провів заступник голови Чернігівської ОДА Іван Ващенко.
Старт роботи над Стратегією розвитку Чернігівської громади: аналітика та опитування мешканців 14:16
Перше засідання робочої групи з розроблення проєкту Стратегії розвитку Чернігівської міської територіальної громади на період до 2027 року (з перспективою до 2034 року) та Плану заходів з її реалізації на 2026–2027 роки під головуванням заступника міського голови Віктора Геращенка відбулося 26 лютого.
“Симфонія тривалістю в життя” — оркестр “Філармонія” продовжує проєкт 14:13
І знову сцена Чернігівського обласного філармонійного центру належала Моцарту! Академічний симфонічний оркестр “Філармонія” (художній керівник та головний диригент — заслужений діяч мистецтв України Микола Сукач) продовжує реалізацію мистецького проєкту “Симфонія тривалістю в життя”, який передбачає виконання всіх симфоній великого австрійського композитора у хронологічній послідовності.
Чернігівські важкоатлети вибороли медалі на Кубку України 10:20
У Луцьку з 23 до 28 лютого відбувається Кубок України з важкої атлетики, де чернігівські важкоатлети вдало виступили та здобули нагороди різного гатунку:
На Чернігівщині засуджено двох військовослужбовців за порушення правил поводження із боєприпасами, внаслідок чого травмовано чотирьох малолітніх дітей 10:19
За публічного обвинувачення прокурорів Чернігівської спеціалізованої прокуратури у сфері оборони Центрального регіону двох військовослужбовців визнано винними у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 2 ст. 414 КК України (порушення правил поводження із боєприпасами, що заподіяло тілесні ушкодження кільком особам).