Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 23 травня, 14:48:06

Святкування Дня Європи обіцяє бути масштабним і яскравим

28.04.2016   14:31Агенцiя

Підготовку заходів до Дня Європи в області обговорили учасники наради, яку 27 квітня провела заступник голови – керівник апарату облдержадміністрації Наталія Романова.

Цього року на святкування Дня Європи передбачається багато цікавих і яскравих подій. Серед них – Міжнародний фестиваль патріотичного документального кіно «КіноДок», який відбудеться з 20 по 22 травня в місті Чернігові.

Фестиваль проводиться з метою пропаганди неігрового кіно, формування його високого соціально-культурного статусу, обміну досвідом та ідеями між кінематографістами, сприяння творчій молоді у сфері кінематографії, просування кращих зразків документального кіно до широкого глядача. Виховання почуття патріотизму та любові до рідної країни, шанобливого ставлення до її історії, національних та культурних традицій.

Окрім цього, заплановані й інші заходи. Зокрема, відбудуться концерти професійних і аматорських колективів області, конкурс дитячих духових оркестрів, наукові конференції, спортивні змагання. Програмою передбачені виступи відомих українських виконавців та двох колективів з Німеччини.

До уваги жителів та гостей Чернігова будуть представлені численні художньо-декоративні виставки, експозиції, презентації, а також показ мод сучасного українського вбрання. Вже традиційним стало проведення Міжнародного фольклорного фестивалю народних культур «Поліське коло».

Значну увагу організатори свята приділили питанням максимального залучення молоді до участі в патріотично-виховних та спортивно-масових заходах. Окрім місцевих юнаків та дівчат, будуть також запрошені студенти з інших регіонів України.

Першочерговим завданням в організації святкування визначено забезпечення охорони правопорядку та збереження чистоти довкілля.

– Цьогоріч відзначення Дня Європи на Чернігівщині вперше буде таким масштабним і насиченим яскравими подіями. Ми маємо якнайкраще представити гостям історію і культуру нашого краю, передати європейський дух стародавнього і величного міста Чернігова, – наголосила Наталія Романова, підсумовуючи результати обговорення.

Останні новини Чернігівщини

Городнянщина. Хроніка життя в облозі

Городнянщина. Хроніка життя в облозі 07:58

24 лютого. Того ранку о четвертій годині, коли ледь починало світати, Городня не спала.

Як будуть відновлювати зруйновані під час бомбардувань підприємства Чернігівщини?

Як будуть відновлювати зруйновані під час бомбардувань підприємства Чернігівщини? 07:50

Промислові потужності Чернігівщини зазнали значних пошкоджень під час активних бойових дій.

Як під час війни проходить освітній процес на Чернігівщині?

Як під час війни проходить освітній процес на Чернігівщині? 07:34

Через широкомасштабну збройну агресію російської федерації проти України та активні бойові дії, які проходили на території Чернігівської області, багато цивільних об’єктів та об’єктів критичної й соціальної інфраструктури зазнали нищівних ударів.

23 травня - цей день в Україні і світі

23 травня - цей день в Україні і світі 07:30

23 травня в Україні – День морської піхоти, День Героїв – свято пам'яті борців за свободу України.

   Служба зайнятості розпочала підготовку кадрів до наступного опалювального сезону

Служба зайнятості розпочала підготовку кадрів до наступного опалювального сезону 16:24

Причому як для роботодавців, так і для шукачів роботи, ця послуга цілком безкоштовна. Переконатися в цьому вже сьогодні мають змогу три підприємства, а саме: ТП «Прилукитепловодопостачання» АТ «Облтеплокомуненерго» та ТОВ «Ніжин ТеплоМережі».

АНОНСИ ПОДІЙ