Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 10 липня, 04:06:40

Онкологи Черніговата Гомеля підписали Меморандум про співпрацю

28.04.2016   10:26Агенцiя

Між Чернігівським обласним онкологічним диспансером та Гомельським обласним клінічним онкологічним диспансером підписано безстроковий Меморандум про співпрацю.

Угоду укладено в межах робочого візиту адміністрації Чернігівського онкодиспансеру до Республіки Білорусь. 

Це вже другий етап перемовин щодо фахової взаємодії між двома потужними медичними закладами. Перші відбулися 8 квітня в Чернігові, під час візиту гомельських колег до нашого краю. 

Так, з української сторони Меморандум підписав головний лікар Чернігівського обласного онкологічного диспансеру Валерій ЗУБ, із білоруської – головний лікар Гомельського обласного клінічного онкологічного диспансеру Олександр Терешко.

Зметоюполіпшення ситуації з онкологічними захворюваннями шляхом здійснення профілактики, діагностики та лікування онкологічних захворювань Сторони домовились про наступне:
1. Здійснювати спільні заходи, спрямовані на території Чернігівської області (Україна) та Гомельської області ( республіка Білорусь), в тому числі шляхом реалізації спільних медичних проектів. Організовувати на базі Сторін проведення симпозіумів, семінарів, колоквіумів, конференцій.
2. З метою залучення фінансування для реалізації проектів взяти спільну участь у Програмах територіального співробітництва.

Як зазначив Валерій Зуб, обидві Сторони покладають великі надії на цей Меморандум. Він досить змістовний. Сторони зобов’язуються: сприяти ефективному обміну новітніми технологіями, науковою інформацією і практичним лікарським досвідом діагностики, лікування, проводити консультації, що стосується обговорення питань спільної діяльності, початкові курси і семінари.

– Адже працюючи за загально прийнятними світовими медичними стандартами, кожна з країн підлаштовується під свої можливості як соціального, так й економічного плану  –  тож медичні школи різних країн мають свої особливості та напрацювання, кращі з яких варто було би запозичити та втілити на потребу пацієнтів, – пояснює онколог.

Досить вагомий крок зроблено щодо участі у спільних українсько-білоруських грантових проектах задля вирішення медичних проблем. Мовиться про можливість отримання мамографічної установки для обстеження населення прикордонних районів.

Останні новини Чернігівщини

Гроші самі не приходять!

Гроші самі не приходять! 14:37

Їх потрібно заробити, або створити умови для бізнесу, якій отримавши прибуток, сплатить більше податків.

Оприлюднено базові показники роботи суду за перше півріччя 2020 року

Оприлюднено базові показники роботи суду за перше півріччя 2020 року 13:02

За перше півріччя 2020 року Чернігівським окружним адміністративним судом розглянуто майже дві з половиною тисячі справ та матеріалів.

Інформація щодо захворювання на коронавірусну інфекцію

Інформація щодо захворювання на коронавірусну інфекцію 12:20

За даними Управління охорони здоров’я Чернігівської ОДА станом на 11.00 четверга, 9 липня, в Чернігівській області зафіксовано +6 випадків захворювання на коронавірусну хворобу.

В області до 93% збільшилась кількість дітей, охоплених сімейними формами виховання

В області до 93% збільшилась кількість дітей, охоплених сімейними формами виховання 12:15

Протягом першого півріччя поточного року в області статус дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування отримали 112 осіб.

У Городні пробурили нову артезіанську свердловину

У Городні пробурили нову артезіанську свердловину 12:07

На початку липня у Городні завершили будівництво артезіанської свердловини. Її глибина – 508 метрів. Це резервна свердловина, що дозволить забезпечити стабільне водопостачання якісної питної води жителям міста, пишуть на сайті громади.