Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 25 травня, 20:32:04

Онкологи Черніговата Гомеля підписали Меморандум про співпрацю

28.04.2016   10:26Агенцiя

Між Чернігівським обласним онкологічним диспансером та Гомельським обласним клінічним онкологічним диспансером підписано безстроковий Меморандум про співпрацю.

Угоду укладено в межах робочого візиту адміністрації Чернігівського онкодиспансеру до Республіки Білорусь. 

Це вже другий етап перемовин щодо фахової взаємодії між двома потужними медичними закладами. Перші відбулися 8 квітня в Чернігові, під час візиту гомельських колег до нашого краю. 

Так, з української сторони Меморандум підписав головний лікар Чернігівського обласного онкологічного диспансеру Валерій ЗУБ, із білоруської – головний лікар Гомельського обласного клінічного онкологічного диспансеру Олександр Терешко.

Зметоюполіпшення ситуації з онкологічними захворюваннями шляхом здійснення профілактики, діагностики та лікування онкологічних захворювань Сторони домовились про наступне:
1. Здійснювати спільні заходи, спрямовані на території Чернігівської області (Україна) та Гомельської області ( республіка Білорусь), в тому числі шляхом реалізації спільних медичних проектів. Організовувати на базі Сторін проведення симпозіумів, семінарів, колоквіумів, конференцій.
2. З метою залучення фінансування для реалізації проектів взяти спільну участь у Програмах територіального співробітництва.

Як зазначив Валерій Зуб, обидві Сторони покладають великі надії на цей Меморандум. Він досить змістовний. Сторони зобов’язуються: сприяти ефективному обміну новітніми технологіями, науковою інформацією і практичним лікарським досвідом діагностики, лікування, проводити консультації, що стосується обговорення питань спільної діяльності, початкові курси і семінари.

– Адже працюючи за загально прийнятними світовими медичними стандартами, кожна з країн підлаштовується під свої можливості як соціального, так й економічного плану  –  тож медичні школи різних країн мають свої особливості та напрацювання, кращі з яких варто було би запозичити та втілити на потребу пацієнтів, – пояснює онколог.

Досить вагомий крок зроблено щодо участі у спільних українсько-білоруських грантових проектах задля вирішення медичних проблем. Мовиться про можливість отримання мамографічної установки для обстеження населення прикордонних районів.

Останні новини Чернігівщини

У Чернігові всього планують перейменувати 148 вулиць

У Чернігові всього планують перейменувати 148 вулиць 17:05

Повномасштабний воєнний напад росії на суверенну територію України спонукає нас усіх визнати важливі життєві реалії з якими ми мирилися довгі роки.

У Чернігові розпочинається підготовка до опалювального сезону. Графік перевірки будинкових тепломереж протягом 1-10 червня

У Чернігові розпочинається підготовка до опалювального сезону. Графік перевірки будинкових тепломереж протягом 1-10 червня 17:01

У червні починаються перевірки готовності внутрішньобудинкових систем централізованого теплопостачання до опалювального сезону.

За умисне зберігання дитячої порнографії засуджено мешканця Прилуччини

За умисне зберігання дитячої порнографії засуджено мешканця Прилуччини 16:56

За підтримання публічного обвинувачення прокурорами Прилуцької окружної прокуратури Прилуцький міськрайонний суд Чернігівської області визнав винним мешканця м. Прилуки в умисному зберіганні дитячої порнографії без мети збуту чи розповсюдження (ч. 1 ст. 301-1 КК України).

На Чернігівщині під час пожежі житлового будинку загинуло двоє дітей 16:46

25 травня о 04:29 до Служби порятунку "101" надійшло повідомлення про пожежу приватного житлового будинку в с. Іржавець Ічнянської територіальної громади Прилуцького району.

Ваучер на навчання для громадян 45+

Ваучер на навчання для громадян 45+ 16:40

Війна змінює людей, їх долі, професії. Нерідко у зрілому віці знову доводиться сідати за парти, аби бути конкурентоспроможними на ринку праці. Державна служба зайнятості пропонує громадянам старше 45 років отримати ваучер на навчання.