Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 23 травня, 14:54:57

Визначено завдання профспілкових організацій Чернігівщини

28.04.2016   08:11Агенцiя

27 квітня в актовому залі Навчально-методичного центру відбулося перше засідання ради Федерації профспілкових організацій області, яке провів очільник Ігор Москаленко.

У заході взяли участь перший заступник голови обласної ради Валентин Мельничук, заступник голови – керівник апарату облдержадміністрації Наталія Романова, голова Федерації роботодавців Чернігівщини Володимир Козир, заступник голови Федерації профспілкових організацій області Микола Богдан.

Присутні хвилиною мовчання вшанували пам'ять постраждалих та учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС, оскільки 30 роковини цієї найбільшої техногенної трагедії людства відзначалися напередодні.

У виступі по основному питанню порядку денного, Ігор Москаленко поінформував учасників засідання про завдання профспілок області по виконанню рішень VІI З'їзду Федерації профспілок України.

Ігор Москаленко довів до відома активу інформацію про позицію профспілок щодо найбільш актуальних питань нинішнього стану соціально-економічного розвитку України, законодавчих пропозицій. За його словами, у попередні роки профспілки через багаторівневий соціальний діалог, колективні солідарні акції домоглися зростання фонду оплати праці, номінального підвищення розмірів прожиткового мінімуму та мінімальної заробітної плати. Проте політична та економічна криза призвели до призупинення розпочатих процесів. Разом з тим, зазначалося, що профспілки не повною мірою використовують наявний потенціал для захисту прав та інтересів працівників, не завжди виявляють єдність та солідарність колективних дій.

З метою підвищення ролі і авторитету організації, виступаючий окреслив пріоритетні завдання, які в сучасних умовах стоять перед активом профспілкового руху.

Учасники засідання заслухали звіт про виконання бюджету Федерації профспілкових організацій області за минулий рік та кошторисний план на поточний рік. Також відповідними Постановами ради внесено зміни до Статутів Федерації профспілкових організацій області та підприємства «Навчально-методичний центр» тощо.

Останні новини Чернігівщини

Городнянщина. Хроніка життя в облозі

Городнянщина. Хроніка життя в облозі 07:58

24 лютого. Того ранку о четвертій годині, коли ледь починало світати, Городня не спала.

Як будуть відновлювати зруйновані під час бомбардувань підприємства Чернігівщини?

Як будуть відновлювати зруйновані під час бомбардувань підприємства Чернігівщини? 07:50

Промислові потужності Чернігівщини зазнали значних пошкоджень під час активних бойових дій.

Як під час війни проходить освітній процес на Чернігівщині?

Як під час війни проходить освітній процес на Чернігівщині? 07:34

Через широкомасштабну збройну агресію російської федерації проти України та активні бойові дії, які проходили на території Чернігівської області, багато цивільних об’єктів та об’єктів критичної й соціальної інфраструктури зазнали нищівних ударів.

23 травня - цей день в Україні і світі

23 травня - цей день в Україні і світі 07:30

23 травня в Україні – День морської піхоти, День Героїв – свято пам'яті борців за свободу України.

   Служба зайнятості розпочала підготовку кадрів до наступного опалювального сезону

Служба зайнятості розпочала підготовку кадрів до наступного опалювального сезону 16:24

Причому як для роботодавців, так і для шукачів роботи, ця послуга цілком безкоштовна. Переконатися в цьому вже сьогодні мають змогу три підприємства, а саме: ТП «Прилукитепловодопостачання» АТ «Облтеплокомуненерго» та ТОВ «Ніжин ТеплоМережі».

АНОНСИ ПОДІЙ