Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 6 грудня, 19:33:16

Кошти, незаконно отримані внаслідок злочинних дій, прокурором стягуються до бюджету

27.04.2016   17:04

На контролі органів прокуратури залишається питання відшкодування шкоди, заподіяної посадовими особами, які мають доступ до розпорядження бюджетними коштами.

Так, прокуратурою області установлено факт порушення чинного законодавства при використанні бюджетних коштів під час проведення місцевих виборів на території Бахмацького району.

Зокрема головою дільничної виборчої комісії на підставі підробленої постанови без проведення відповідного засідання неправомірно нараховано та виплачено одноразову грошову премію на загальну суму майже 4 тис. грн.

Бахмацьким районним судом винну особу притягнуто до кримінальної відповідальності.

Після набрання обвинувальним вироком законної сили прокуратурою заявлено позов про повернення незаконно отриманих коштів до бюджету.

Факти неправомірного використання бюджетних коштів та безпідставного нарахування собі премій посадовими особами установлено і в інших районах області. У судовому порядку стягнуто з винних осіб до Державного бюджету України незаконно отриманих коштів на загальну суму майже 20 тис грн.


Довідково:

Згідно з Цивільним кодексом України майнова шкода, завдана неправомірними рішеннями, діями чи бездіяльністю майну фізичної або юридичної особи, відшкодовується в повному обсязі особою, яка її завдала.
У випадку встановлення збитків, заподіяних кримінальними правопорушеннями, позов про відшкодування шкоди пред’являється прокурором (ст. 128 КПК України).

Останні новини Чернігівщини

Рятувальники провели роз’яснювальну роботу з любителями зимової риболовлі

Рятувальники провели роз’яснювальну роботу з любителями зимової риболовлі 10:13

Водойми області тільки-но почали вкриватися льодовим покровом, а любителі вже вийшли на зимову риболовлю. На жаль, люди іноді не замислюються, що така безпечність може коштувати їм життя. Тож, щоб запобігти нещасним випадкам на водоймах співробітники Корюківського районного відділу Головного управління ДСНС провели профілактично-інформаційний рейд.

Мистецький початок грудня

Мистецький початок грудня 10:06

Перший зимовий місяць у Чернігівському драмтеатрі ім. Т.Г.Шевченка обіцяє бути насиченим різноманітними культурно-мистецькими заходами. Це і передсвяткові концертні програми, і прем’єра казки та інтермедії для дітей біля Новорічної ялинки, і поновлені вистави діючого репертуару театру.

 Герої боїв біля Чернігова — у другій серії трилогії Суспільного «Битва за Чернігів»

Герої боїв біля Чернігова — у другій серії трилогії Суспільного «Битва за Чернігів» 09:57

6 грудня о 20:00 на ютуб-каналі Суспільне Чернігів вийде друга частина документального фільму «Битва за Чернігів».

“BissQuit”: “Jazz-Куліса vol. XVII”

“BissQuit”: “Jazz-Куліса vol. XVII” 09:44

Оновлений склад — і нова концертна програма! Проєкт Чернігівського обласного філармонійного центру “Jazz-Куліса” ще раз підкреслює: “Джаз — музика вільних людей!”. Це гасло під час війни як ніколи актуальне.

Надзвичайні ситуації та основні небезпечні події,  зареєстровані на території  області за минулу добу

Надзвичайні ситуації та основні небезпечні події, зареєстровані на території області за минулу добу 09:34

Протягом минулої доби зареєстровано 16 небезпечних подій, а саме: 15 пожеж,та 1 випадок загибелі на водних об’єктах. Внаслідок цих подій загинули 2 особи.