Прокуратура у суді відстоюватиме право дітей-сиріт на спадкове майно
Ніжинською місцевою прокуратурою до Носівського районного суду заявлено позов в інтересах трьох дітей-сиріт про визнання за ними права на будинок та земельну діяльну в порядку спадкування за законом.
Як встановлено, право власності на житловий будинок, у якому проживали мати, яка померла у 2010 році, та троє неповнолітніх не зареєстровано, що унеможливлює оформлення правовстановлюючих документів на дітей.
Водночас законними представниками, органом опіки та піклування заходів до оформлення спадщини тривалий час не вживалося.
З метою захисту майнових та житлових прав дітей-сиріт Ніжинська місцева прокуратура звернулась з позовом до суду про визнання за кожним з них права власності в рівних частинах на житловий будинок та земельну ділянку загальною вартістю майже 150 тис грн.
Наразі позов перебуває на розгляді у суді.
Останні новини Чернігівщини
Протиправно заволодів державними коштами під час ремонту пожежного депо: судитимуть директора підприємства 12:59
Прокурори Прилуцької окружної прокуратури направили до суду обвинувальний акт стосовно директора підприємства, якого звинувачують у заволодінні бюджетними коштами.
У Чернігові поліція спільно з СБУ перекрили канал незаконного продажу зброї та боєприпасів 12:42
У Чернігові поліцейські затримали місцевого мешканця, який налагодив збут автоматичної зброї, боєприпасів та ручних гранат. Зловмиснику загрожує до 7 років позбавлення волі.
Біатлоністки Чернігівщини — бронзові призерки командного заліку чемпіонату України та володарки дев’яти медалей 12:36
З 22 до 28 лютого у селі Тисовець Львівської області відбувся чемпіонат України з біатлону серед ДЮСШ та СДЮШОР.
Надзвичайні події в області за останню добу 10:31
Протягом минулої доби зареєстровано 7 небезпечних подій, а саме: 2 дорожньо-транспортні пригоди та 5 пожеж. Внаслідок цих подій 2 особи постраждали.