Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 17 жовтня, 02:48:11

Смолинський торфозавод має перспективи, попри значний скепсис

16.04.2016   12:21

15 квітня відбулося засідання робочої групи з розгляду звернення трудового колективу «Смолинського торфозаводу» ДП «Чернігівторф», яке провів керівник цієї групи, заступник голови обласної ради Арсен Дідур.

У нараді взяли участь депутати обласної ради Іван Якуб, Дмитро Блауш, Сергій Баришовець, представники фіскальних, правоохоронних та контролюючих органів області.

Про напрацювання щодо відновлення фінансово-господарської діяльності торфозаводу в с. Смолин присутнім розповів в.о. директора Державного підприємства «Чернігівторф» Юрій Бондаренко. За його словами, зараз тривають переговори з потенційними інвесторами стосовно підготовки площ для видобування торфосировини, забезпечення техніки необхідними запчастинами та реалізації готової продукції. Також є домовленість з профільним Міністерством про проведення інвентаризації підприємства, правомірності раніше укладених договорів.

Учасники засідання обговорили першочергові завдання та шляхи відновлення рентабельності Смолинського торфозаводу. В їх числі забезпечення електропостачання, проведення інвентаризації, моніторинг договорів на постачання торфопродукції, розблокування рахунків, на які зараз накладено арешт тощо.

В свою чергу, депутат обласної ради Дмитро Блауш наголосив, що аби запрацювало виробництво, керівницту «Чернігівторфу» необхідно налагодити діалог з трудовим колективом дільниці з видобутку та переробки торфу с.Смолин ДП «Чернігівторф».

Заступник голови обласної ради Арсен Дідур акцентував увагу присутніх на тому, що, попри певні висловлювання деяких представників громадськості про намагання довести до банкрутства Смолинський торфозавод та скептичне ставлення до можливості відновлення його роботи, зазначене підприємство має стратегічне значення та, згідно діючого законодавства, не підлягає приватизації, якою б не була заборгованість.

В результаті обговорення учасники робочої групи намітили подальші кроки та спільно з в.о. директором Державного підприємства «Чернігівторф» Юрієм Бондаренком визначили строки введення в дію виробництва.

Останні новини Чернігівщини

У Прилуках висадять 130 кущів троянд, 400 тюльпанів та посіють 3,5 тис. кв. м газонної трави

У Прилуках висадять 130 кущів троянд, 400 тюльпанів та посіють 3,5 тис. кв. м газонної трави 16:52

У Прилуках активно триває озеленення центральних клумб в межах міні-скверів та навчальних закладів.

У Ніжині школи з понеділка йдуть на канікули

У Ніжині школи з понеділка йдуть на канікули 16:49

Додаткові канікули з 18 по 24 жовтня 2021 року в закладах загальної середньої освіти Ніжина. Садочки працюють в звичному режимі.

Визнання Національного бізнес-рейтингу «Лідер року 2021»

Визнання Національного бізнес-рейтингу «Лідер року 2021» 16:35

Національний бізнес-рейтинг в Україні – частина міжнародного співтовариства успішних організацій.

На Чернігівщині продали сільгоспділянку всього за 630 грн

На Чернігівщині продали сільгоспділянку всього за 630 грн 16:30

За 100 днів ринку землі, найдешевшу земельну ділянку для ведення особистого селянського господарства продали на Чернігівщині.

 На Чернігівщині продають виправну колонію

На Чернігівщині продають виправну колонію 16:26

Прилуцьку виховну колонію для неповнолітніх виставили на продаж. Про це повідомив міністр юстиції України Денис Малюська.