Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 30 травня, 08:48:23

Смолинський торфозавод має перспективи, попри значний скепсис

16.04.2016   12:21

15 квітня відбулося засідання робочої групи з розгляду звернення трудового колективу «Смолинського торфозаводу» ДП «Чернігівторф», яке провів керівник цієї групи, заступник голови обласної ради Арсен Дідур.

У нараді взяли участь депутати обласної ради Іван Якуб, Дмитро Блауш, Сергій Баришовець, представники фіскальних, правоохоронних та контролюючих органів області.

Про напрацювання щодо відновлення фінансово-господарської діяльності торфозаводу в с. Смолин присутнім розповів в.о. директора Державного підприємства «Чернігівторф» Юрій Бондаренко. За його словами, зараз тривають переговори з потенційними інвесторами стосовно підготовки площ для видобування торфосировини, забезпечення техніки необхідними запчастинами та реалізації готової продукції. Також є домовленість з профільним Міністерством про проведення інвентаризації підприємства, правомірності раніше укладених договорів.

Учасники засідання обговорили першочергові завдання та шляхи відновлення рентабельності Смолинського торфозаводу. В їх числі забезпечення електропостачання, проведення інвентаризації, моніторинг договорів на постачання торфопродукції, розблокування рахунків, на які зараз накладено арешт тощо.

В свою чергу, депутат обласної ради Дмитро Блауш наголосив, що аби запрацювало виробництво, керівницту «Чернігівторфу» необхідно налагодити діалог з трудовим колективом дільниці з видобутку та переробки торфу с.Смолин ДП «Чернігівторф».

Заступник голови обласної ради Арсен Дідур акцентував увагу присутніх на тому, що, попри певні висловлювання деяких представників громадськості про намагання довести до банкрутства Смолинський торфозавод та скептичне ставлення до можливості відновлення його роботи, зазначене підприємство має стратегічне значення та, згідно діючого законодавства, не підлягає приватизації, якою б не була заборгованість.

В результаті обговорення учасники робочої групи намітили подальші кроки та спільно з в.о. директором Державного підприємства «Чернігівторф» Юрієм Бондаренком визначили строки введення в дію виробництва.

Останні новини Чернігівщини

В області офіційно зафіксовано вже 154 випадків COVID-19

В області офіційно зафіксовано вже 154 випадків COVID-19 15:33

Протягом минулої доби зафіксовано 1 випадок COVID-19 у Прилуках та 2 у Чернігові.

За чотири дні у Чернігові безкоштовно вакцинували від сказу 628 собак і котів

За чотири дні у Чернігові безкоштовно вакцинували від сказу 628 собак і котів 13:04

У Чернігові проходила традиційна планова вакцинація тварин проти сказу. Спеціалісти міської державної лікарні ветеринарної медицини працювали на виїзді у 14 різних мікрорайонах міста.

Серед регіонів України Чернігівська область за обсягами викидів посідає 13 місце

Серед регіонів України Чернігівська область за обсягами викидів посідає 13 місце 12:36

У 2019 р. від стаціонарних джерел забруднення підприємств області в повітряний басейн надійшло 27,5 тис.т забруднюючих речовин, що на 8% менше, ніж у 2018 р.

У Чернігові запрацює велопатруль

У Чернігові запрацює велопатруль 12:27

1 червня о 10 годині в сквері імені Богдана Хмельницького стартуватиме велопатруль.

Енергоефективність: як модернізовувати та заощаджувати одночасно

Енергоефективність: як модернізовувати та заощаджувати одночасно 12:07

Ні для кого не секрет, що більше 90% адміністративних, житлових та інших приміщень, які нині активно експлуатуються в Україні, побудовані здебільшого до 1991 р. З віком їх утримання та опалення стає дедалі дорожчим, епізодичні заходи зі встановлення нових вікон, т. зв. клаптикового утеплення не завжди дають бажаний ефект, а інколи й взагалі погіршують ситуацію. Отже, в чому полягають правильне утеплення та грамотна економія?

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини