Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 30 травня, 09:25:29

Розглянуто шляхи подальшого функціонування приміщення кінотеатру ім. Щорса

16.04.2016   08:19

15 квітня відбулося спільне засідання постійних комісій обласної ради з питань управління та розпорядження об'єктами комунальної власності і з питань освіти, науки, культури та інформаційної сфери, яке провели їх очільники Анатолій Мельник та Сергій Журман.

У порядок денний було внесене питання щодо вирішення подальшого функціонування приміщення кінотеатру імені Щорса комунального підприємства «Чернігівкіно» Чернігівської обласної ради. В його обговоренні взяли участь депутати обласної ради, представники громадських організацій, керівник КП "Чернігівкіно" та інші.

Анатолій Мельник нагадав присутнім, що розпорядженням голови обласної державної адміністрації було затверджено склад робочої групи з опрацювання пропозицій щодо подальшого функціонування приміщення кінотеатру імені Щорса, до складу якої увійшли представники облдержадміністрації, обласної ради, громадських та профспілкових організацій.

19 лютого, 11 та 28 березня 2016 року відбулися засідання робочої групи стосовно подальшого функціонування даного приміщення, на яких було розглянуто 8 проектів (пропозицій) щодо подальшого використання приміщення кінотеатру ім. Щорса.

Разом з тим було проведено громадське обговорення вищезазначених проектів. За результатами засідання робочої групи від 28 березня 2016 року громадськістю вирішено подати на розгляд обласної ради 2 проекти щодо подальшого функціонування приміщення кінотеатру ім. Щорса, а саме створення - обласного кіно-мистецького центру розвитку культури та національно-патріотичного виховання» і обласного театрально-мистецького центру.

У ході дискусії учасники засідання вирішили доопрацювати дане питання, аби в майбутньому прийняти виважене консолідоване рішення щодо ефективного функціонування приміщення кінотеатру.

Цього ж дня депутати постійної комісії з питань управління та розпорядження об'єктами комунальної власності заслухали звіти керівників комунальних підприємств обласної ради – «Ліки України», «Чернігівоблагроліс», Чернігівського, Ніжинського, Прилуцького і Новгород-Сіверського міжміських бюро технічної інвентаризації, а також розглянули інші профільні питання.

Останні новини Чернігівщини

На Валу почалися роботи з демонтажу недобудови “Дворянського зібрання”

На Валу почалися роботи з демонтажу недобудови “Дворянського зібрання” 09:25

28 травня на Валу почалися роботи з демонтажу недобудови будинку «Дворянського зібрання».

Прокуратурою зреаговано на факти проведення будівельних робіт у місті Чернігові з порушенням вимог законодавства

Прокуратурою зреаговано на факти проведення будівельних робіт у місті Чернігові з порушенням вимог законодавства 09:12

Під час перевірки законності забудови земельних ділянок у місті Чернігові встановлено, що на ділянці по вулиці Шевченка, 114/2 підготовчі будівельні роботи забудовником проводилися без отримання відповідного дозволу.

Чернігівська поліція розслідує обставини конфлікту між містянами

Чернігівська поліція розслідує обставини конфлікту між містянами 09:07

28 травня близько 22-ї до поліції надійшло повідомлення про те, що біля будинку на вулиці Рильського відбувається бійка та лунають постріли.

30 травня - День жіночої емансипації (День емансіпе)

30 травня - День жіночої емансипації (День емансіпе) 08:58

Цього дня в 1431 році була спалена на кострі Жанна Дарк.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини