Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 27 жовтня, 03:37:27

Розглянуто шляхи подальшого функціонування приміщення кінотеатру ім. Щорса

16.04.2016   08:19

15 квітня відбулося спільне засідання постійних комісій обласної ради з питань управління та розпорядження об'єктами комунальної власності і з питань освіти, науки, культури та інформаційної сфери, яке провели їх очільники Анатолій Мельник та Сергій Журман.

У порядок денний було внесене питання щодо вирішення подальшого функціонування приміщення кінотеатру імені Щорса комунального підприємства «Чернігівкіно» Чернігівської обласної ради. В його обговоренні взяли участь депутати обласної ради, представники громадських організацій, керівник КП "Чернігівкіно" та інші.

Анатолій Мельник нагадав присутнім, що розпорядженням голови обласної державної адміністрації було затверджено склад робочої групи з опрацювання пропозицій щодо подальшого функціонування приміщення кінотеатру імені Щорса, до складу якої увійшли представники облдержадміністрації, обласної ради, громадських та профспілкових організацій.

19 лютого, 11 та 28 березня 2016 року відбулися засідання робочої групи стосовно подальшого функціонування даного приміщення, на яких було розглянуто 8 проектів (пропозицій) щодо подальшого використання приміщення кінотеатру ім. Щорса.

Разом з тим було проведено громадське обговорення вищезазначених проектів. За результатами засідання робочої групи від 28 березня 2016 року громадськістю вирішено подати на розгляд обласної ради 2 проекти щодо подальшого функціонування приміщення кінотеатру ім. Щорса, а саме створення - обласного кіно-мистецького центру розвитку культури та національно-патріотичного виховання» і обласного театрально-мистецького центру.

У ході дискусії учасники засідання вирішили доопрацювати дане питання, аби в майбутньому прийняти виважене консолідоване рішення щодо ефективного функціонування приміщення кінотеатру.

Цього ж дня депутати постійної комісії з питань управління та розпорядження об'єктами комунальної власності заслухали звіти керівників комунальних підприємств обласної ради – «Ліки України», «Чернігівоблагроліс», Чернігівського, Ніжинського, Прилуцького і Новгород-Сіверського міжміських бюро технічної інвентаризації, а також розглянули інші профільні питання.

Останні новини Чернігівщини

За минулу добу в Чернігівській області вакциновано 6 679 осіб

За минулу добу в Чернігівській області вакциновано 6 679 осіб 20:31

За даними Чернігівського обласного центру громадського здоров’я, станом на 26 жовтня в області щеплено першою та другою дозою 422 373 людини.

Скільки шкіл Чернігова зможуть працювати при вимозі 100% вакцинації працівників?

Скільки шкіл Чернігова зможуть працювати при вимозі 100% вакцинації працівників? 20:27

На сьогодні тільки одна чернігівська школа - №4 - вже має 100% вакцинованих працівників. І ще 11 шкіл міста досягли показника вакцинації співробітників понад 90%. Це школи 5, 7, 9, 13, 14,17, 18, 20, 30, 35, 36. Загальний же середній показник вакцинації освітян Чернігова – 87% по школах і 88% по садочках.

За минулу добу в Чернігівській області виявлено 325 нових випадків COVID-19

За минулу добу в Чернігівській області виявлено 325 нових випадків COVID-19 20:20

За даними Управління охорони здоров’я Чернігівської ОДА, станом на 26 жовтня в області зафіксовано 325 нових випадкiв COVID-19.

 Михайло Федоров проінспектував підключення сіл Чернігівщини до інтернету в межах проєкту «Інтернет-субвенція»

Михайло Федоров проінспектував підключення сіл Чернігівщини до інтернету в межах проєкту «Інтернет-субвенція» 20:16

Віцепрем’єр-міністр — Міністр цифрової трансформації України Михайло Федоров сьогодні відвідав з робочим візитом Чернігівську область, щоб проінспектувати підключення сіл до інтернету в межах проєкту «Інтернет-субвенція».

Державні гроші мають витрачатися раціонально: В’ячеслав Чаус на об’єктах «Великого будівництва» Ніжинщини 20:05

Голова Чернігівської облдержадміністрації В’ячеслав Чаус продовжує оглядати хід реалізації президентської програми «Велике будівництво». Відвідує як уже завершені об’єкти, так і ті, що мають статус кандидатів на фінансування. Сьогодні з таким візитом побував у Ніжинському районі.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини