Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 30 травня, 08:37:21

Відбулось чергове засідання виконавчого комітету Чернігівської міськради

16.04.2016   08:09

15 квітня, відбулось чергове засідання виконавчого комітету Чернігівської міської ради, на якому розглянуті 44 питання порядку денного.

Зокрема, прийняті нові Програми стратегічного розвитку міста та внесені зміни до ряду діючих міських Програм.

Так, виконком схвалив проекти Програми сприяння створенню ОСББ та підтримки будинків ОСББ та ЖБК н 2016-2018 роки.

Програма розроблена з метою сприяння створенню об’єднань співвласників багатоквартирних будинків та вдосконалення відносин, що виникають у сфері обслуговування житлового фонду об’єднань співвласників багатоквартирних будинків та житлово-будівельних кооперативів. Програма розрахована на три роки. Загальний обсяг фінансових ресурсів, необхідних для реалізації завдань Програми  – 25580,0 тис. грн.

Серед основних заходів Програми передбачено також капітальний ремонт будинків ОСББ та ЖБК– 23750,0 тис. грн. Капітальний ремонт будинків ОСББ та ЖБК проводитиметься виключно на умовах співфінансування: міський бюджет – до 80 відсотків, ОСББ (ЖБК) – 20 відсотків загальної вартості робіт.

Крім того, були внесені зміни до Програми стабілізації і розвитку міського електричного транспорту м. Чернігова на період до 2017 року. Програма розроблена на виконання Державної цільової програми розвитку міського електротранспорту на період до 2017 року.

Необхідність додаткового фінансування з міського бюджету до Програми обумовлена неотриманням місцевим бюджетом державної субвенції на надання компенсації за пільговий проїзд окремих категорій громадян. 4 квітня 2016 року на відповідний законодавчий акт було накладено вето Президента.

З метою реалізації місцевою владою соціальних зобов'язань та  збереження безкоштовного проїзду в електротранспорті для соціально незахищених верств населення міста Чернігова, даним проектом рішення пропонується внести зміни до Програми стабілізації і розвитку міського електричного транспорту м. Чернігова на період до 2017 року й додатково надати матеріальну допомогу з міського бюджету в розмірі 5 млн. грн., а загалом на 2016 рік – у сумі 8 млн. грн.

Також члени виконкому внесли зміни до Програми з інформаційного забезпечення населення м. Чернігова друкованим засобом масової інформації газетою "Чернігівські відомості" комунального підприємства "Редакція Чернігівської міської газети "Чернігівські відомості" Чернігівської міської ради на 2016 – 2018 роки (нова редакція).

Результатом нового підходу до висвітлення діяльності органу місцевого самоврядування має стати значне скорочення видатків з міського бюджету та конкурсний підхід до вибору виконавця робіт.

Члени виконавчого комітету прийняли також Програму забезпечення обороноздатності військових формувань територіальної оборони та мобілізаційної підготовки у м. Чернігові на 2016-2017 роки, схвалили нову редакцію Положення про громадський бюджет (бюджет участі) у м. Чернігові та розглянули інші питання порядку денного.

Останні новини Чернігівщини

В області офіційно зафіксовано вже 154 випадків COVID-19

В області офіційно зафіксовано вже 154 випадків COVID-19 15:33

Протягом минулої доби зафіксовано 1 випадок COVID-19 у Прилуках та 2 у Чернігові.

За чотири дні у Чернігові безкоштовно вакцинували від сказу 628 собак і котів

За чотири дні у Чернігові безкоштовно вакцинували від сказу 628 собак і котів 13:04

У Чернігові проходила традиційна планова вакцинація тварин проти сказу. Спеціалісти міської державної лікарні ветеринарної медицини працювали на виїзді у 14 різних мікрорайонах міста.

Серед регіонів України Чернігівська область за обсягами викидів посідає 13 місце

Серед регіонів України Чернігівська область за обсягами викидів посідає 13 місце 12:36

У 2019 р. від стаціонарних джерел забруднення підприємств області в повітряний басейн надійшло 27,5 тис.т забруднюючих речовин, що на 8% менше, ніж у 2018 р.

У Чернігові запрацює велопатруль

У Чернігові запрацює велопатруль 12:27

1 червня о 10 годині в сквері імені Богдана Хмельницького стартуватиме велопатруль.

Енергоефективність: як модернізовувати та заощаджувати одночасно

Енергоефективність: як модернізовувати та заощаджувати одночасно 12:07

Ні для кого не секрет, що більше 90% адміністративних, житлових та інших приміщень, які нині активно експлуатуються в Україні, побудовані здебільшого до 1991 р. З віком їх утримання та опалення стає дедалі дорожчим, епізодичні заходи зі встановлення нових вікон, т. зв. клаптикового утеплення не завжди дають бажаний ефект, а інколи й взагалі погіршують ситуацію. Отже, в чому полягають правильне утеплення та грамотна економія?

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини