Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 27 жовтня, 15:27:34

Відбулось чергове засідання виконавчого комітету Чернігівської міськради

16.04.2016   08:09

15 квітня, відбулось чергове засідання виконавчого комітету Чернігівської міської ради, на якому розглянуті 44 питання порядку денного.

Зокрема, прийняті нові Програми стратегічного розвитку міста та внесені зміни до ряду діючих міських Програм.

Так, виконком схвалив проекти Програми сприяння створенню ОСББ та підтримки будинків ОСББ та ЖБК н 2016-2018 роки.

Програма розроблена з метою сприяння створенню об’єднань співвласників багатоквартирних будинків та вдосконалення відносин, що виникають у сфері обслуговування житлового фонду об’єднань співвласників багатоквартирних будинків та житлово-будівельних кооперативів. Програма розрахована на три роки. Загальний обсяг фінансових ресурсів, необхідних для реалізації завдань Програми  – 25580,0 тис. грн.

Серед основних заходів Програми передбачено також капітальний ремонт будинків ОСББ та ЖБК– 23750,0 тис. грн. Капітальний ремонт будинків ОСББ та ЖБК проводитиметься виключно на умовах співфінансування: міський бюджет – до 80 відсотків, ОСББ (ЖБК) – 20 відсотків загальної вартості робіт.

Крім того, були внесені зміни до Програми стабілізації і розвитку міського електричного транспорту м. Чернігова на період до 2017 року. Програма розроблена на виконання Державної цільової програми розвитку міського електротранспорту на період до 2017 року.

Необхідність додаткового фінансування з міського бюджету до Програми обумовлена неотриманням місцевим бюджетом державної субвенції на надання компенсації за пільговий проїзд окремих категорій громадян. 4 квітня 2016 року на відповідний законодавчий акт було накладено вето Президента.

З метою реалізації місцевою владою соціальних зобов'язань та  збереження безкоштовного проїзду в електротранспорті для соціально незахищених верств населення міста Чернігова, даним проектом рішення пропонується внести зміни до Програми стабілізації і розвитку міського електричного транспорту м. Чернігова на період до 2017 року й додатково надати матеріальну допомогу з міського бюджету в розмірі 5 млн. грн., а загалом на 2016 рік – у сумі 8 млн. грн.

Також члени виконкому внесли зміни до Програми з інформаційного забезпечення населення м. Чернігова друкованим засобом масової інформації газетою "Чернігівські відомості" комунального підприємства "Редакція Чернігівської міської газети "Чернігівські відомості" Чернігівської міської ради на 2016 – 2018 роки (нова редакція).

Результатом нового підходу до висвітлення діяльності органу місцевого самоврядування має стати значне скорочення видатків з міського бюджету та конкурсний підхід до вибору виконавця робіт.

Члени виконавчого комітету прийняли також Програму забезпечення обороноздатності військових формувань територіальної оборони та мобілізаційної підготовки у м. Чернігові на 2016-2017 роки, схвалили нову редакцію Положення про громадський бюджет (бюджет участі) у м. Чернігові та розглянули інші питання порядку денного.

Останні новини Чернігівщини

Поліція Чернігівщини викрила мережу продажу COVID-сертифікатів невакцинованим громадянам

Поліція Чернігівщини викрила мережу продажу COVID-сертифікатів невакцинованим громадянам 13:58

Поліцейські викрили у Чернігові групу осіб, які створили незаконну схему з продажу COVID-сертифікатів без проходження вакцинації. Зловмисники за плату вносили дані клієнтів до Електронної системи охорони здоров’я. Лише за останніх два місяці злочинний прибуток перевищив 500 тисяч гривень.

Обстановка на кордоні

Обстановка на кордоні 11:55

Протягом минулої доби змін в обстановці на державному кордоні України в межах Чернігівщини не відбулося, вона залишалася стабільною та контрольованою. На всій ділянці державний кордон охороняється посилено, в пунктах пропуску здійснюється посилений прикордонний контроль.

Досі залишається без відповіді багато питань, пов’язаних з проходженням опалювального сезону

Досі залишається без відповіді багато питань, пов’язаних з проходженням опалювального сезону 11:47

26 жовтня під час розширеної наради з керівниками структурних підрозділів та комунальних підприємств заступник чернігівського міського голови Віктор Геращенко повідомив, що вже у грудні в Чернігові можуть виникнути проблеми з централізованим опаленням.

«Велика реставрація» у Качанівці: альтанку Глібова рятують від руйнування

«Велика реставрація» у Качанівці: альтанку Глібова рятують від руйнування 11:42

Національний історико-культурний заповідник «Качанівка» — учасник проєкту «Велика реставрація» у межах президентської програми «Велике будівництво».

Поліцейський з Чернігівщини переміг на Чемпіонаті світу з гирьового спорту

Поліцейський з Чернігівщини переміг на Чемпіонаті світу з гирьового спорту 10:57

Співробітник сектору реагування патрульної поліції з Бобровиці Євген Каліберда посів перше місце на Чемпіонаті світу з гирьового спорту, що проходив з 21 по 24 жовтня у Будапешті, Угорщина.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини