Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 18 січня, 15:09:52

Чернігів готується до 30-ої річниці аварії на ЧАЕС

13.04.2016   14:32

12 квітня в Чернігівській міській раді відбулось засідання організаційного комітету з питань підготовки та проведення заходів до 30-ої річниці аварії на Чорнобильській атомній електростанції, яке провела заступник міського голови Ольга Хоніч.

У нараді взяли участь голови Деснянської та Новозаводської районних у місті Чернігові рад, керівники структурних підрозділів міської ради, представники правоохоронних органів міста та чорнобильських громадських організацій.

Звертаючись до учасників заходу, О. Хоніч зазначила, що цей день – день пам'яті про найбільшу техногенну катастрофу в історії людства, тому всі, хто причетний до організації та проведення заходів, повинні з великою відповідальністю віднестися до цього завдання.

Начальник управління культури міської ради Юрій Ткач представив орієнтовний план та сценарій заходів, які пройдуть у Чернігові. Він повідомив, що 14 квітня о 12 годині на зеленій зоні біля Палацу урочистих подій відбудеться висадження черемхової Алеї пам'яті на честь 30-ої річниці Чорнобильської катастрофи та всіх учасників і ліквідаторів аварії на ЧАЕС.

Основні заходи відбудуться 26 квітня біля пам’ятного знаку «Героям Чорнобиля». У мітингу-реквіємі та покладанні квітів візьмуть участь керівництво міста й області, а також представники громадських організацій.

До цих заходів будуть залучені релігійні організації міста.

Управлінню житлово-комунального господарства міської ради доручено впорядкувати територію навколо пам’ятного знаку «Героям Чорнобиля».

У місті також пройдуть зустрічі, засідання з громадянами, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи, обстеження матеріально-побутових умов проживання інвалідів-ліквідаторів, медичні огляди та диспансеризація ліквідаторів.

Крім того, в загальноосвітніх, професійно-технічних, закладах культури відбудуться культурно-мистецькі заходи, виховні години, читацькі конференції, зустрічі та бесіди з учасниками ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС та ін.

Останні новини Чернігівщини

Чернігівський мандрівник написав книгу про українців у Парагваї

Чернігівський мандрівник написав книгу про українців у Парагваї 12:24

Відомий чернігівський мандрівник, журналіст і письменник Олександр Волощук написав і видав книгу "Парагвайське щастя", в якій розповів про життя українців у Парагваї в період з 1937 по 2017 рік.

У Чернігові побільшало хворих на Covid-19

У Чернігові побільшало хворих на Covid-19 12:15

У Чернігові минулого тижня спостерігалося стрімке збільшення захворілих на Covid-19. Так, за тиждень захворіло 506 містян, це в 2 рази більше ніж на початку січня.

Торік у Чернігові фахівці міської державної ветлікарні здійснили понад 3120 щеплень від сказу

Торік у Чернігові фахівці міської державної ветлікарні здійснили понад 3120 щеплень від сказу 11:52

У минулому році спеціалісти Чернігівської міської державної лікарні ветмедицини вакциною Рабістар щепили від сказу 3121 тварину (у тому числі 610 – в результаті щорічної весняної кампанії профілактичних щеплень).

Кримінальна відповідальність за порушення Правил рибальства

Кримінальна відповідальність за порушення Правил рибальства 11:44

Відповідно до ст. 249 Кримінального кодексу України (далі - ККУ) кримінальна відповідальність настає у випадку незаконного зайняття рибним, звіриним або іншим водним добувним промислом, якщо воно заподіяло істотну шкоду.

Коли щеплювати дитину від поліомієліту?

Коли щеплювати дитину від поліомієліту? 11:38

Восени 2021 року у 20 дітей на Рівненщині й Закарпатті виявили вірус поліомієліту.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини