Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 18 січня, 15:06:28

Протягом першого кварталу платники Чернігівщини отримали понад 226 тисяч послуг та електронних сервісів ДФС

13.04.2016   10:29Агенцiя

Завдяки здійсненню інноваційних кроків спрощено процедуру отримання адміністративних, інформаційних, консультаційних послуг в органах ДФС.

Так, протягом січня – березня 2016 року платникам надано 226,3 тис. таких послуг та електронних сервісів.

Із загальної кількості адміністративних послуг – 91 відсоток (16,4тис.) надано через Центри обслуговування платників. За інформацією відділу обслуговування платників, найбільш популярною була послуга видачі картки платника податків. Нею скористалися понад 9,1 тис. осіб.

Також, значну кількість було надано наступних послуг: реєстрація книг обліку розрахункових операцій – 1,8 тис.,  надання витягу з реєстру платника єдиного податку – 1,4 тис., реєстрація книги обліку доходів та книги обліку доходів і витрат платникам єдиного податку – 1,2 тис., реєстрація розрахункових книжок – 0,5 тис., видача довідки про відсутність заборгованості з платежів до бюджету, що контролюються органами фіскальної служби  – 0,5 тис., видача ліцензії на право роздрібної торгівлі алкогольними напоями – 0,5 тис., видача ліцензії на право роздрібної торгівлі тютюновими виробами – 0,4 тис.

Останні новини Чернігівщини

Чернігівський мандрівник написав книгу про українців у Парагваї

Чернігівський мандрівник написав книгу про українців у Парагваї 12:24

Відомий чернігівський мандрівник, журналіст і письменник Олександр Волощук написав і видав книгу "Парагвайське щастя", в якій розповів про життя українців у Парагваї в період з 1937 по 2017 рік.

У Чернігові побільшало хворих на Covid-19

У Чернігові побільшало хворих на Covid-19 12:15

У Чернігові минулого тижня спостерігалося стрімке збільшення захворілих на Covid-19. Так, за тиждень захворіло 506 містян, це в 2 рази більше ніж на початку січня.

Торік у Чернігові фахівці міської державної ветлікарні здійснили понад 3120 щеплень від сказу

Торік у Чернігові фахівці міської державної ветлікарні здійснили понад 3120 щеплень від сказу 11:52

У минулому році спеціалісти Чернігівської міської державної лікарні ветмедицини вакциною Рабістар щепили від сказу 3121 тварину (у тому числі 610 – в результаті щорічної весняної кампанії профілактичних щеплень).

Кримінальна відповідальність за порушення Правил рибальства

Кримінальна відповідальність за порушення Правил рибальства 11:44

Відповідно до ст. 249 Кримінального кодексу України (далі - ККУ) кримінальна відповідальність настає у випадку незаконного зайняття рибним, звіриним або іншим водним добувним промислом, якщо воно заподіяло істотну шкоду.

Коли щеплювати дитину від поліомієліту?

Коли щеплювати дитину від поліомієліту? 11:38

Восени 2021 року у 20 дітей на Рівненщині й Закарпатті виявили вірус поліомієліту.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини