Щодо захворюваності на ГРВІ та грип
З початку епідсезону (01.10.2015р.) по області захворіло на грип та ГРВІ 152914 осіб, в т.ч. 84908 дітей (55,5%); госпіталізовано 5957 осіб, з них 4025 дітей (67,6%).
За 14 тиждень 2016 року в області захворіло на грип та ГРВІ 3716 осіб, з них 2334 дитини (62,8%), госпіталізовано 146 хворих, з них 129 дітей. Захворюваність нижче епідемічного порогу на 58,2 % .
По м. Чернігову, який є опорною базою Центру грипу та ГРВІ, захворіло 1665 осіб, з них дітей - 1069 (64,2%), захворюваність нижче епідемічного порогу на 53,3%.
Держсанепідслужбою Чернігівської області проводяться заходи відповідно до вимог «Комплексного плану протиепідемічних заходів по профілактиці грипу та гострих респіраторних захворювань по Чернігівській області на 2015-2016рр.».
Ситуація знаходиться на контролі Головного управління Держсанепідслужби України у Чернігівській області.
Останні новини Чернігівщини
Міжнародний комітет Червоного Хреста підбиває підсумки роботи на Чернігівщині та планує подальшу співпрацю 11:07
Упродовж декількох днів в області працювала делегація Міжнародного комітету Червоного Хреста (далі – МКЧХ). До роботи долучилися також представники міністерств закордонних справ європейських країн, зокрема Польщі, Чехії, Латвії, Литви та Естонії.
Надзвичайні події в області за останню добу 11:04
Протягом минулої доби зареєстровано 6 небезпечних подій, а саме: 6 пожеж.
22 травня: цей день в Україні і світі 08:36
День 1549 Російська агресія - Day 1549 Russian aggression
У Киїнському ліцеї завершився капітальний ремонт за підтримки Бельгії 17:22
У Киїнському ліцеї імені Костянтина Светенка завершився капітальний ремонт – комплексна енергоефективна модернізація будівлі.
За участі «Ковальської» у Чернігові встановили сертифіковане мобільне укриття 13:20
У Чернігові на вулиці Береговій встановили мобільне укриття за участі промислово-будівельної групи «Ковальська». Захисна споруда призначена для тимчасового укриття людей під час повітряних тривог у місцях їх масового перебування.