Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 10 липня, 03:50:26

На зборах ініціативної групи обговорювали питання перенесення митного терміналу

11.04.2016   14:45

У Чернігові 9 квітня біля житлових будинків по вул. Жабинського відбулись збори ініціативної групи мешканців, на яких обговорювалось питання перенесення митного терміналу ТОВ «Термінал-Центр».

Серед учасників: секретар Чернігівської міської ради Віктор Бистров, депутати міської ради, а також громадськість міста.

Представники ініціативної групи заявили, що будуть ретельно контролювати термін перенесення терміналу, адже відповідне рішення прийнято депутатами міськради на сесії, яка відбулась 31 березня. В той же час, громадськість заявила, що вони виступають не за ліквідацію, а за перенесення терміналу у віддалений район міста.

Як повідомлялось раніше, керівництво ТОВ «Термінал-Центр» гарантує передислокування митного терміналу у більш віддалений район Чернігова та облаштування «Місця прибуття вантажів та складу тимчасового зберігання товарів під митним контролем відкритого типу» згідно до вимог митного законодавства.

Міський голова Владислав Атрошенко під час сесії заявив, що 31 липня - останній термін, після якого у влади та депутатів не буде жодного аргументу продовжити термін оренди по вул. Жабинського. Також В. Атрошенко звернувся до керівника ДФС Романа Насірова з проханням організувати конкурс для розміщення митного терміналу в Чернігові. На думку міського голови, це може бути місце в промзоні міста або в районі об’їзної.

Під час зборів перед присутніми виступила депутат міської ради Наталія Малець. Вона заявила, що перенесення терміналу було компромісом між місцевим бізнесом та громадянами міста, які звертались до міського голови з питанням вирішити цю проблему.

Н. Малець зазначила, що проблема з терміналом створена попередніми скликаннями, а завдання нинішньої влади міста раз і назавжди вирішити це питання, задовольняючи інтереси кожної сторони.

Завершуючи зустріч ініціативна група прийняла резолюцію, в якій зазначено про створення громадської організації «Організаційний комітет з ліквідації терміналу».

Останні новини Чернігівщини

Гроші самі не приходять!

Гроші самі не приходять! 14:37

Їх потрібно заробити, або створити умови для бізнесу, якій отримавши прибуток, сплатить більше податків.

Оприлюднено базові показники роботи суду за перше півріччя 2020 року

Оприлюднено базові показники роботи суду за перше півріччя 2020 року 13:02

За перше півріччя 2020 року Чернігівським окружним адміністративним судом розглянуто майже дві з половиною тисячі справ та матеріалів.

Інформація щодо захворювання на коронавірусну інфекцію

Інформація щодо захворювання на коронавірусну інфекцію 12:20

За даними Управління охорони здоров’я Чернігівської ОДА станом на 11.00 четверга, 9 липня, в Чернігівській області зафіксовано +6 випадків захворювання на коронавірусну хворобу.

В області до 93% збільшилась кількість дітей, охоплених сімейними формами виховання

В області до 93% збільшилась кількість дітей, охоплених сімейними формами виховання 12:15

Протягом першого півріччя поточного року в області статус дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування отримали 112 осіб.

У Городні пробурили нову артезіанську свердловину

У Городні пробурили нову артезіанську свердловину 12:07

На початку липня у Городні завершили будівництво артезіанської свердловини. Її глибина – 508 метрів. Це резервна свердловина, що дозволить забезпечити стабільне водопостачання якісної питної води жителям міста, пишуть на сайті громади.