Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 20 лютого, 07:16:54

Шоколад у… бібліотеці

07.04.2016   09:36

«Свято шоколаду» – так називався захід, який провели корюківські волонтери та громадські активісти у читальній залі місцевої дитячої бібліотеки.

Дітлахам (а зібралася того дня добра «дитяча сотня») організатори розповідали про те, що свято організоване не тільки заради смакування солоденьким, а здебільшого для того, щоби привернути увагу до акції, метою котрої є збирання коштів на ремонт цієї ж таки читальної зали.

Дітворі було запропоновано зобразити на малюнках, яким вони хочуть бачити це приміщення (всі «намальовані» дитячі ідеї будуть враховані й використані у підготовці плану переобладнання). Помалювавши, присутні переглянули фільм «Чарлі та шоколадна фабрика», послухали цікаві розповіді про особливості виробництва, зберігання і вживання шоколаду, вправно розписували кекси та виготовляли шоколадні вироби (дехто навіть зміг розробити дизайн власної цукерки!). Після «солоденьких» розваг організатори провели ще й інтелектуальні змагання, під час яких діти відгадували загадки та відповідали на запитання «шоколадної» вікторини.


– Я дуже вдячна всім причетним до свята – і організаторам, і дітям, і їхнім батькам, котрі не залишилися осторонь, а знайшли час та можливість долучитися до проекту «Bookіторія», – поділилася своєю радістю із власним кореспондентом «Деснянської правди» директор районної дитячої бібліотеки Людмила Болотна. – Лише в один «шоколадний» день до благодійної скриньки було пожертвувано 1300 гривень. Тож, думаю, якщо справи й надалі просуватимуться таким чином, то ремонт читальної зали буде здійснено вже найближчим часом, адже все це – заради наших дітей!


«Bookіторія» – проект, спільний зі всеукраїнською мережею «Громадські ініціативи України», за фінансової підтримки Національного фонду з підтримки демократії (NED) по перетворенню читальної зали районної дитячої бібліотеки на своє­рідний дитячий арт-простір, де діти зможуть цікаво і з користю проводити час. Активісти планують зробити читальну залу такою, котра би стимулювала відвідувачів до читання, надавала можливості для всебічного розвитку і, за необхідності, легко реорганізовувалася в лекторій, арт-майстерню чи глядацьку міні-залу.


Андрій Навродський, "Деснянська Правда"

Останні новини Чернігівщини

12 мільйонів гривень аліментів повернуто у січні дітям на Чернігівщині

12 мільйонів гривень аліментів повернуто у січні дітям на Чернігівщині 17:18

Коли байдужість батьків до власних дітей перетинаємежу дозволенного, на захист економічних прав молодого покоління приходять фахівці юстиції.

"Реквієм Небесній Сотні". У бібліотеці ім. М. Коцюбинського пройшов вечір патріотичної поезії 16:57

Пам’ять Героїв Небесної Сотні у бібліотеці ім. М. Коцюбинського вшанували читанням віршів патріотичної тематики.

Системні перевірки заправок в області тривають

Системні перевірки заправок в області тривають 13:53

Чергове засідання робочої групи з ліквідації нелегального обігу нафтопродуктами провів сьогодні заступник голови Чернігівської ОДА Андрій Подорван.

Про роботу КП

Про роботу КП "Чернігівводоканал" у 2019 році 13:47

Комунальному підприємству «Чернігівводоканал» у 2019 році завдяки збалансуванню обсягів подачі та реалізації води вдалося утримати її втрати на досить низькому рівні - 13,3%. Для порівняння: нормативно дозволений рівень втрат для врахування у водних балансах на сьогоднішній день для ліцензіатів НКРЕКП становить 30%. Про це повідомив начальник КП «Чернігівводоканал» Сергій Малявко на розширеній нараді 18 лютого.

Головним управлінням Держпродспоживслужби в Чернігівській області проводиться санітарно-просвітницька робота в районах

Головним управлінням Держпродспоживслужби в Чернігівській області проводиться санітарно-просвітницька робота в районах 13:30

Представники Бобровицького районного управління Держпродспоживслужби провели роз’яснювальну роботу з реалізаторами харчових продуктів, зокрема молочної продукції, стосовно недопущення до обігу фальсифікату.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини