Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 20 лютого, 07:11:13

Керівники обласної ради вже вдруге зустрілися з редакторами регіональних друкованих засобів масової інформації

07.04.2016   08:45Агенцiя

6 квітня відбулася чергова зустріч голови обласної ради Ігоря Вдовенка та його заступника Арсена Дідура з керівниками комунальних видань - членами Асоціації регіональних засобів масової інформації.

У заході також взяли участь представники депутатських фракцій обласної ради – Дмитро Блауш, Сергій Журман, Артур Зінов'єв, директор Департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю облдержадміністрації Андрій Подорван.

Учасники засідання обговорили перспективи подальшої співпраці обласної ради з очільниками регіональної преси, а також можливі варіанти їх самостійного існування після роздержавлення відповідно до Закону України «Про реформування державних і комунальних друкованих ЗМІ».

Ігор Вдовенко, звертаючись до присутніх, зазначив, що оскільки із 26 комунальних газет тільки близько п'яти готові працювати самостійно, то необхідно шукати оптимальні шляхи їх подальшого розвитку. За словами керівника, в теперішніх умовах об'єднання територіальних громад доречним було б залучати їх до процесу реформування регіональних друкованих ЗМІ.

У свою чергу, Арсен Дідур повідомив присутніх про те, що районним і міським радам були направлені листи з рекомендаціями щодо підтримки та інформування депутатів про дію Закону України «Про реформування державних і комунальних друкованих ЗМІ». Він наголосив на необхідності проведення відповідної роботи з депутатськими фракціями, зокрема в районних радах, для того щоб не створювались перешкоди у виконанні зазначеного Закону. Також заступник голови обласної ради акцентував увагу на депутатських коштах, з яких хоча б мінімальну частку народні обранці могли б виділяти районним газетам для висвітлення їх діяльності в округах та на актуальності внесення змін відповідної обласної програми щодо фінансової підтримки роздержавлених друкованих засобів масової інформації.

На завершення зустрічі, голова Асоціації регіональних засобів масової інформації Олександр Назаренко запевнив керівників обласної ради, що районні газети завжди готові до співпраці та конструктивного діалогу з органами влади.

Останні новини Чернігівщини

12 мільйонів гривень аліментів повернуто у січні дітям на Чернігівщині

12 мільйонів гривень аліментів повернуто у січні дітям на Чернігівщині 17:18

Коли байдужість батьків до власних дітей перетинаємежу дозволенного, на захист економічних прав молодого покоління приходять фахівці юстиції.

"Реквієм Небесній Сотні". У бібліотеці ім. М. Коцюбинського пройшов вечір патріотичної поезії 16:57

Пам’ять Героїв Небесної Сотні у бібліотеці ім. М. Коцюбинського вшанували читанням віршів патріотичної тематики.

Системні перевірки заправок в області тривають

Системні перевірки заправок в області тривають 13:53

Чергове засідання робочої групи з ліквідації нелегального обігу нафтопродуктами провів сьогодні заступник голови Чернігівської ОДА Андрій Подорван.

Про роботу КП

Про роботу КП "Чернігівводоканал" у 2019 році 13:47

Комунальному підприємству «Чернігівводоканал» у 2019 році завдяки збалансуванню обсягів подачі та реалізації води вдалося утримати її втрати на досить низькому рівні - 13,3%. Для порівняння: нормативно дозволений рівень втрат для врахування у водних балансах на сьогоднішній день для ліцензіатів НКРЕКП становить 30%. Про це повідомив начальник КП «Чернігівводоканал» Сергій Малявко на розширеній нараді 18 лютого.

Головним управлінням Держпродспоживслужби в Чернігівській області проводиться санітарно-просвітницька робота в районах

Головним управлінням Держпродспоживслужби в Чернігівській області проводиться санітарно-просвітницька робота в районах 13:30

Представники Бобровицького районного управління Держпродспоживслужби провели роз’яснювальну роботу з реалізаторами харчових продуктів, зокрема молочної продукції, стосовно недопущення до обігу фальсифікату.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини