Підсумки місячника добровільної здачі зброї
Для протидії незаконному розповсюдженню зброї, боєприпасів, вибухових матеріалів і профілактики злочинів з їх використанням в області у березні пройшла профілактична операція «Місячник добровільної здачі зброї, боєприпасів, вибухових матеріалів та спеціальних засобів».
На підготовчому етапі операції для інформування громадян в трудових колективах, на об'єктах дозвільної системи, в сільських та селищних радах поліція провела зустрічі, в ході яких роз'яснила громадянам умови проведення місячника добровільної здачі зброї.
Також протягом операції в електронних та друкованих засобах масової інформації поліція зверталася до громадян із закликом здавати незаконну зброю і боєприпаси.
І це дало свої позитивні результати: протягом березня територіальних підрозділів поліції області було добровільно здано понад дві сотні одиниць вогнепальної зброї. В числі зданих - 7 нарізних стволів і 133 одиниці гладкоствольної мисливської зброї, 35 одиниць нарізної зброї армійських зразків (автомати та пістолети).
Крім того, в ході місячника громадяни добровільно здали 27 одиниць спецзасобів - газових пістолетів та пристроїв травматичної дії, а також більше 1800 набоїв різних калібрів.
За результатами всеукраїнської спецоперації область увійшла до десятки кращих по державі. Важливо, що ця добровільно здана зброя вже не потрапить до рук злочинців і не принесе нікому лиха.
Останні новини Чернігівщини
У Киїнському ліцеї завершився капітальний ремонт за підтримки Бельгії 17:22
У Киїнському ліцеї імені Костянтина Светенка завершився капітальний ремонт – комплексна енергоефективна модернізація будівлі.
За участі «Ковальської» у Чернігові встановили сертифіковане мобільне укриття 13:20
У Чернігові на вулиці Береговій встановили мобільне укриття за участі промислово-будівельної групи «Ковальська». Захисна споруда призначена для тимчасового укриття людей під час повітряних тривог у місцях їх масового перебування.
На Чернігівщині ярими культурами засіяно майже 80% від запланованого 12:27
Аграрії області нарощують темпи сівби: під ярими культурами – 826,7 тис. га. Це становить майже 80% від запланованих обсягів.
Ніжинські поліцейські затримали підозрюваного у збуті наркотиків 11:16
Оперативники Ніжинського районного управління поліції задокументували декілька фактів збуту наркотичних засобів, до яких причетний місцевий мешканець. Зловмисника затримали. Йому загрожує до 10 років позбавлення волі з конфіскацією майна.
Надзвичайні події в області за останню добу 11:14
Протягом минулої доби зареєстровано 6 небезпечних подій а саме: 1 випадок загибелі на водних об’єктах та 5 пожеж. Внаслідок цих подій загинула 1 особа.