Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 17 січня, 05:29:56

Чернігівський Центр обслуговування платників відвідало майже 54 тисячі платників податків

01.04.2016   12:33Агенцiя

Центром обслуговування платників ДПІ у м. Чернігові надається широкий спектр безкоштовних послуг для своїх відвідувачів. З початку 2016 року Центр відвідало майже 54 тисячі платників податків - підприємців та юридичних осіб, а також пересічних громадян.

У Центрі обслуговування платникам податків пропонується широкий перелік послуг, зокрема, отримання консультацій, дозвільних документів, довідок, витягів, приймання податкової звітності, кореспонденції тощо.

Інформаційні та тематичні стенди містять зразки заповнення заяв, декларацій, податкової звітності, інформацію щодо єдиного внеску, змін в оподаткуванні, порядку звернень до органів ДФС та інші корисні та актуальні матеріали. Відвідувачі мають можливість ознайомитися з останніми змінами щодо податкового законодавства з друкованих брошур, листівок, пам’яток та з екранів TV- моніторів, що розміщені в приміщенні Центру.

Протягом цього року Центром надано понад 3 тисячі адміністративних, інформаційних та консультаційних послуг. Також зареєстровано підприємцям 446 книг обліку доходів і витрат та 441 книга обліку розрахункових операцій; видано 106 довідок про відсутність заборгованості з платежів до бюджету, що контролюються органами державної фіскальної служби; проведена реєстрація  41 реєстратора розрахункових операцій.

Як запевнила начальник відділу організації роботи ЦОП та надання адміністративних послуг, організації розгляду звернень та забезпечення доступу до публічної інформації управління обслуговування платників ДПІ у м. Чернігові Олена Нюнько, надання якісних адміністративних, консультаційних, інформаційних послуг, впровадження прогресивних методів і форм обслуговування та створення сприятливих умов для платників податків є пріоритетними завданнями у діяльності інспекції.

Нагадаємо, що з 1 січня 2016 р. триває компанія декларування доходів, отриманих у 2015 році. Фахівці Центру надають кваліфіковану допомогу громадянам щодо заповнення та подання податкової декларації про майновий стан і доходи.

Запрошуємо відвідати Центр обслуговування платників ДПІ у м. Чернігові, який  знаходиться за адресою: м. Чернігів, вул. Кирпоноса, 28, тел.: 65-28-25, 15-07.

Останні новини Чернігівщини

Виявлено 134 нових випадків COVID-19

Виявлено 134 нових випадків COVID-19 17:02

За даними Управління охорони здоров’я Чернігівської ОДА, станом на 16 січня в області зафіксовано 134 нових випадки COVID-19.

Учні 9-х класів складатимуть державну підсумкову атестацію у закладі освіти в письмовій формі

Учні 9-х класів складатимуть державну підсумкову атестацію у закладі освіти в письмовій формі 12:45

Згідно з нормативними документами атестація випускників 9-х класів може проводитися в закладі освіти або у формі зовнішнього незалежного оцінювання.

Фахівцями Держпродспоживслужби виявлено порушення законодавства у сфері ринкового нагляду при розповсюдженні продукції

Фахівцями Держпродспоживслужби виявлено порушення законодавства у сфері ринкового нагляду при розповсюдженні продукції 12:30

Протягом ІV кварталу 2020 року відділом ринкового та метрологічного нагляду Управління захисту споживачів проведено 9 планових перевірок характеристик продукції, під час яких виявлені порушення законодавства у сфері державного ринкового нагляду і контролю нехарчової продукції. Також фахівцями відділу здійснено 2 позапланові перевірки.

Продуктивна співпраця та комунікація з бізнесом - пріоритет в роботі Чернігівської ОДА

Продуктивна співпраця та комунікація з бізнесом - пріоритет в роботі Чернігівської ОДА 12:25

Чернігівська ОДА готова вжити заходів для врегулювання проблемних питань у бізнесовій сфері та сприяти її подальшому розвитку.

У водія з ознаками сп’яніння патрульні виявили речовину, схожу на наркотичну

У водія з ознаками сп’яніння патрульні виявили речовину, схожу на наркотичну 12:12

Близько опівночі на вулиці Шевченка один з екіпажів патрульної поліції зупинив за порушення ПДР автомобіль Toyota Avensis. Як з’ясувалося, за кермом перебував 22-річний чернігівець.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини