Термін оренди ТОВ "Термінал-Центр" продовжено до 31 липня 2016 року
31 березня перед початком засідання шостої сесії Чернігівської міської ради біля будівлі міськради зібралися чернігівці, які вимагали не продовжувати термін оренди ТОВ «Термінал-Центр», закрити митний термінал та не надавати дозвіл на забудову цієї території.
Під час пленарного засідання, коли дійшла черга до розгляду питання про продовження оренди землі по вул. Жабинського, 2-в, депутати висловили пропозицію продовжити оренду на невеликий термін, щоб товариство мало можливість перенести митний термінал у більш віддалений район Чернігова.
Керівник ТОВ «Термінал-Центр» запропонував створити спільну комісію, аби вибрати місце, яке задовольняло б громадськість міста, та повідомив про готовність за 3-4 місяці переїхати.
Для узгодження цього питання між лідерами фракцій була оголошена перерва, після якої депутати прийняли рішення передати земельну ділянку в короткострокову оренду строком на 4 місяці до 31 липня 2016 року.
Владислав Атрошенко заявив, що він як міський голова вживатиме всіх заходів для того, щоб був вибраний альтернативний майданчик для терміналу.
Крім того, депутати міськради затвердили рішення про надання дозволів на розроблення проектів містобудівної документації «Внесення змін та доповнень до Генерального плану м. Чернігова» та Детального плану території багатоквартирної житлової забудови в кварталі вулиць Кільцевої, Балицького та І. Багряного. Також розглянули низку земельних питань порядку денного та депутатські запити.
Після цього шоста сесія Чернігівської міської ради сьомого скликання завершила свою роботу.
Останні новини Чернігівщини
Стартували безоплатні освітні заходи з розвитку професійних навичок жінок 10:56
25 листопада відбувся перший онлайн-тренінг «Лідерство і соціальна відповідальність у бізнесі. Мистецтво партнерств» у межах програми «Підтримка розширення економічних прав жінок в Україні».
Директор підприємства підозрюється у заволодінні бюджетними коштами на ремонті лікарні 10:49
За процесуального керівництва Козелецької окружної прокуратури повідомлено про підозру директору підприємства у заволодінні чужим майном шляхом зловживання службовим становищем, вчиненому в умовах воєнного стану та у видачі завідомо неправдивих офіційних документів службовою особою (ч. 4 ст. 191, ч. 1 ст. 366 КК України).
«Спас Чернігівський: Собор як місце єднання»: у Софії Київській презентували спецвипуск журналу про чернігівську пам’ятку 10:13
Вчора у Національному заповіднику «Софія Київська» провели презентацію спецвипуску журналу «Антиквар», присвяченого чернігівському Спасо-Преображенському собору.
Городнянські поліцейські відсторонили від керування нетверезого водія, вміст алкоголю в крові якого перевищував допустиму норму більш ніж у 14 разів 09:35
Поліцейські сектору реагування патрульної поліції ВП №3 (м. Городня) Чернігівського райуправління поліції викрили 53-річного водія автомобіля ВАЗ, який керував транспортом у стані алкогольного сп’яніння. На правопорушника складено адміністративні матеріали.
Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 09:32
Протягом минулої доби зареєстровано 6 небезпечних подій, а саме: 2 дорожньо-транспортні пригоди та 4 пожежі. Внаслідок цих подій 2 особи постраждали.