Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 17 січня, 06:10:51

У прокуратурі області відбулася прес-конференція

01.04.2016   12:01Агенцiя

31 березня, відбулася прес-конференція першого заступника прокурора області Юрія Балєва, на якій журналістам розповів про актуальні питання діяльності органів прокуратури Чернігівщини.

Перший заступник прокурора області поінформував журналістів, що вперше в Україні забезпечено проведення 4-рівневого конкурсного відбору, за результатми якого з 15 грудня минулого року замість 23-х територіальних прокуратур в області функціонує 5 місцевих.

Обговорюючи питання протидії злочинності та корупції, Юрій Балєв наголосив, що в умовах реформування органів внутрішніх справ майже на третину збільшилася кількість злочинів, у тому числі тяжких. Не втрачає актуальності питання протидії корупційним проявам у правоохоронних органах, боротьба з  корупцією в органах виконавчої влади та місцевого самоврядування.

Правоохоронними органами області упродовж першого кварталу направлено до суду 36 протоколів про адміністративні правопорушення, пов’язані з корупцією. За весь минулий рік – лише 42.

До адміністративної відповідальності вже притягнуто 8 депутатів місцевих рад, 17 посадових осіб органів виконавчої влади, 2 посадовців контролюючих органів. Викрито 20 корупційних злочинів.

Також на прес-конференції відмічено позитивні результати представницької діяльності органів прокуратури.

Протягом минулого та поточного років судами задоволено вимоги прокурорів у 800 позовах на загальну суму 270 млн грн.

Добровільно відшкодовано відповідачами за закритими справами ще 11 млн грн.  Передано на примусове виконання судові рішення на суму понад 29 млн грн, у тому числі щодо стягнень у бюджетній сфері на 3 млн грн.

Пріоритетом  для  прокурорів  є  захист  землі,  яка  згідно  з  Конституцією України становить національне  багатство,  що  перебуває  під  особливою  охороною  держави.  За  втручання прокуратури  повернуто  та попереджено  незаконне  надання   майже   11   тисяч   гектарів земель.

Шляхом оскарження незаконних судових рішень та вступу прокурорів у справи в інтересах громадян і держави стягнуто коштів і попереджено незаконне вибуття майна на суму понад 2 млн грн.

На завершення Юрій Балєв відповів на всі питання журналістів, зокрема  щодо будівництва по вулиці Жабинського, 2а в місті Чернігові, застосування Закону України «Про внесення змін до Кримінального кодексу України щодо удосконалення порядку зарахування судом строку  попереднього ув’язнення у строк покарання» інші та подякував медійникам за приділений цій зустрічі час.

Останні новини Чернігівщини

Виявлено 134 нових випадків COVID-19

Виявлено 134 нових випадків COVID-19 17:02

За даними Управління охорони здоров’я Чернігівської ОДА, станом на 16 січня в області зафіксовано 134 нових випадки COVID-19.

Учні 9-х класів складатимуть державну підсумкову атестацію у закладі освіти в письмовій формі

Учні 9-х класів складатимуть державну підсумкову атестацію у закладі освіти в письмовій формі 12:45

Згідно з нормативними документами атестація випускників 9-х класів може проводитися в закладі освіти або у формі зовнішнього незалежного оцінювання.

Фахівцями Держпродспоживслужби виявлено порушення законодавства у сфері ринкового нагляду при розповсюдженні продукції

Фахівцями Держпродспоживслужби виявлено порушення законодавства у сфері ринкового нагляду при розповсюдженні продукції 12:30

Протягом ІV кварталу 2020 року відділом ринкового та метрологічного нагляду Управління захисту споживачів проведено 9 планових перевірок характеристик продукції, під час яких виявлені порушення законодавства у сфері державного ринкового нагляду і контролю нехарчової продукції. Також фахівцями відділу здійснено 2 позапланові перевірки.

Продуктивна співпраця та комунікація з бізнесом - пріоритет в роботі Чернігівської ОДА

Продуктивна співпраця та комунікація з бізнесом - пріоритет в роботі Чернігівської ОДА 12:25

Чернігівська ОДА готова вжити заходів для врегулювання проблемних питань у бізнесовій сфері та сприяти її подальшому розвитку.

У водія з ознаками сп’яніння патрульні виявили речовину, схожу на наркотичну

У водія з ознаками сп’яніння патрульні виявили речовину, схожу на наркотичну 12:12

Близько опівночі на вулиці Шевченка один з екіпажів патрульної поліції зупинив за порушення ПДР автомобіль Toyota Avensis. Як з’ясувалося, за кермом перебував 22-річний чернігівець.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини