Призначено начальника Чернігівського прикордонного загону
Наказом Голови Державної прикордонної служби України від 18.03.2016 року начальником Чернігівського прикордонного загону призначений полковник Тиркалов Сергій Альбертович.
Коротка біографія
Народився 6 квітня 1972 року в м. Гайсин, Вінницької області.
Освіта. Закінчив Хмельницьке вище артилерійське командне училище у 1993 році та у 2015 році Національну Академію Державної прикордонної служби України ім. Б.Хмельницького за спеціальністю «Охорона та захист державного кордону», кваліфікація «Магістр охорони та захисту державного кордону».
Після випуску з вишу і до 2012 року службу проходив на різних посадах в Луганському та Сумському прикордонних загонах Східного регіонального управління.
У 2012 році отримав призначення до Сімферопольського прикордонного загону, а потім і до штабу Азово-Чорноморського регіонального управління, де проходив службу до 2014 року.
З березня 2014 року по березень 2015 року обіймав посаду першого заступника начальника загону – начальника штабу Херсонського прикордонного загону, після чого проходив службу в штабі Південного регіонального управління. З липня 2015 по березень 2016 року обіймав посаду першого заступника начальника загону – начальника штабу Могилів-Подільського прикордонного загону.
Нагороджений 4 медалями.
Одружений, виховує дочку.
Останні новини Чернігівщини
Найбільше він любив людей і небо: у Ніжині відкрили меморіальну дошку Герою України Данилу Мурашку 17:20
Сьогодні у Ніжині відбулося відкриття меморіальної дошки на честь нашого земляка, Героя України, легендарного військового льотчика, майора Данила Мурашка. Встановлено її на вулиці, яка віднедавна гордо носить його ім’я.
Результат Драгера — 2,25 проміле: патрульні відсторонили від керування нетверезого водія 16:36
Нещодавно патрулюючи вулицею Федора Уманця, за порушення ПДР інспектори зупинили автомобіль Mercedes-Benz 200 D.
Формуючи культуру пам’яті: у Чернігові відбулася зустріч із представницями ГО «Вшануй» 16:13
19 червня в Чернігівській міській раді відбулася робоча зустріч із Катериною Даценко та Єлизаветою Плескачовою — представницями громадської організації «Вшануй», яка займається розвитком культури пам’яті в Україні та популяризацією загальнонаціональної хвилини мовчання.
Понад 3,1 млн грн надійшло до місцевого бюджету за адміністративні послуги, надані землевпорядниками Чернігівщини з початку 2026 року 15:44
З початку поточного року землевпорядники Чернігівської області спрямували до загального фонду місцевого бюджету 3,101 млн грн за надані населенню адміністративні послуги з питань ведення Державного земельного кадастру.
Через отримані травми загинула пасажирка: повідомлено про підозру водію, який керував автомобілем напідпитку 15:10
За процесуального керівництва Чернігівської обласної прокуратури повідомлено про підозру 51-річному жителю Прилуцького району Чернігівської області у порушенні правил безпеки дорожнього руху особою, яка керує транспортним засобом у стані алкогольного сп'яніння, що спричинило смерть потерпілого (ч. 3 ст. 286-1 КК України).