Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 30 травня, 11:36:54

Підприємливий автоперевізник Чернігівщини наніс державі понад 300 тисяч гривень збитків

30.03.2016   08:32Агенцiя

Увагу оперативних співробітників Головного управління ДФС у Чернігівській області привернуло одне з підприємств Чернігівської області, яке надає послуги з перевезення вантажів автомобільним транспортом.

В ході відпрацювання цього суб’єкта господарювання були виявлені порушення податкового законодавства щодо відшкодування податку на додану вартість.

Як повідомив начальник оперативного управління Павло Бойправ, службові особи за підсумками 2015 року включили до податкового кредиту з ПДВ суми податку, сформовані за рахунок придбання дизельного палива у іншого підприємства Чернігівської області. Його використовували в господарській діяльності підприємства на заправку транспортних засобів, які здійснювали міжнародні перевезення та перебували на території України в режимі транзиту. Відповідно до Податкового Кодексу, такі операції звільняються від оподаткування та не приймають участь у формуванні податкового кредиту з ПДВ. Таким чином, на підприємстві було безпідставно завищено суму бюджетного відшкодування  ПДВ.

В результаті маніпуляцій державі нанесені збитки у сумі понад 300 тисяч гривень.

Слідчі Головного управління ДФС у Чернігівській області розпочали  кримінальне провадження за статтею 191 Кримінального кодексу України (привласнення, розтрата майна або заволодіння ним шляхом зловживання службовим становищем). Досудове розслідування триває.

Останні новини Чернігівщини

Чернігів: відкрився проїзд на перехресті проспекту Миру і вулиці Котляревського

Чернігів: відкрився проїзд на перехресті проспекту Миру і вулиці Котляревського 11:29

30 травня відкрився проїжджа частина дороги на перехресті проспекту Миру та вулиці Котляревського.

На території Чернігівської області 12 підприємств-водокористувачів

На території Чернігівської області 12 підприємств-водокористувачів 10:49

Днями соцмережею поширилась інформація про забір води з річки Убідь поза межами с. Прогони Сосницького району за допомогою водозабірної споруди з порушенням вимог водного законодавства.

Звичку курити має 15% населення області

Звичку курити має 15% населення області 10:24

Куріння є однією з найбільш поширених і масових у світовому масштабі звичок, яка наносить шкоду як здоров’ю окремої людини, так і суспільству в цілому.