Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 10 квітня, 09:46:48

На Чернігівщині в ході спецоперації "Розшук" знайдено 55 осіб, які переховувалися від правоохоронних органів

30.03.2016   06:40Агенцiя

27 березня в області завершилася оперативно-профілактична операція «Розшук», яка тривала десять днів та мала на меті зменшення кількості розшукуваних осіб у порівнянні з початком року.

З 32-х знайдених злочинців, яких розшукували в рамках оперативно-розшукових справ за скоєння кримінальних правопорушень, 15 були оголошені в розшук ще в минулих роках.

Серед розшуканих - організатор грального залу, один хабарник, один викрадач автотранспорту, п'ять злодіїв та чотири дезертири. Ще троє затриманих розшукувалися за порушення правил безпеки дорожнього руху та причетність до незаконного обігу наркотиків.

Припинено також 23 розшукові справи не кримінального характеру, з яких 14 - заведені ще в минулих роках. Розшукано 11 боржників, 8 неплатників аліментів, 4 особи оголошені в розшук за поданням органів кримінальної виконавчої інспекції.

Також, за період спецоперації було затримано одного злочинця, розшукуваного правоохоронними органами республіки Молдова та припинено розшук 11 безвісти зниклих осіб.

Основна мета, яка ставилася перед операцією «Розшук», а саме зменшення залишку розшукуваних осіб у порівнянні з початком року, в ході її проведення була досягнута. Так, було зменшено залишок розшукуваних злочинців з 444 (на початок року) до 429 осіб.

Найбільш відчутні показники за результатами операції «Розшук» продемонстрували Козелецький відділ поліції (припинено розшук 10 злочинців), Чернігівський відділ поліції (7 злочинців, 9 осіб розшукуваних в рамках розшукових справ, 1 безвісти зникла особа) та Бахмацький відділ поліції (3 злочинці, 1 боржник).

Триває аналіз отриманих результатів.

Останні новини Чернігівщини

У Чернігові до лікарень передали продукти, які під час карантину не будуть спожиті в дитсадках

У Чернігові до лікарень передали продукти, які під час карантину не будуть спожиті в дитсадках 09:36

У Чернігові продукти харчування, які закупалися для дитсадків, але не використовуються у зв'язку з карантином, передають міським лікарням.

Штрафи за підпали в екосистемах мають зрости в середньому у 20 разів

Штрафи за підпали в екосистемах мають зрости в середньому у 20 разів 09:01

З початку року на Чернігівщині зафіксовано 743 пожежі в природних екологічних системах на більш ніж 2,3 тисячі гектарів. Головні причини їх виникнення — бездумне випалювання сухої рослинності та необережне поводження громадян з вогнем під час відпочинку й проведення сільськогосподарських робіт на власних присадибних ділянках.

Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу

Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу 08:50

Інформація про надзвичайні ситуації та основні небезпечні події, які зареєстровано на території області за період з 8:00 9 квітня до 8:00 10 квітня 2020 року.