Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 27 січня, 12:52:22

Внаслідок несправності електропроводки ледь не загинуло троє дітей

26.03.2016   12:28

24 березня о 15:09 до Служби порятунку "101" у Щорському районі надійшло повідомлення про пожежу в одному з приватних житлових будинків, що у с. Рогізки.

За викликом, на місце події прибули вогнеборці місцевої пожежної команди та черговий караул 8-ї державної пожежно-рятувальної частини УДСНС в області. На момент їх прибуття, полум'я було охоплено кімнати та дах помешкання.

Спільними діями вогнеборців, пожежу о 15:45 локалізували, а о 19:10 остаточно ліквідували. В ході гасіння рятувальники не допустили розповсюдження вогню на розташовані поруч 4 споруди господарського призначення.

Під час розслідування встановлено, що цього дня мати залишила  без нагляду своїх трьох малолітніх хлопчиків: півтора; 3-х та 5 років  самих вдома, а сама пішла у справах. Внаслідок несправності електропроводки виникла пожежа у одній з кімнат де гралися діти. На щастя, старший хлопчик, помітивши загоряння, не розгубився та вивів з палаючої оселі своїх молодших братів. Вогнем знищено покрівлю та перекриття оселі, пошкоджено стіни.

Останні новини Чернігівщини

Чернігівські теплоенергетики долучилися до ліквідації наслідків атак на енергосистему Києва 10:58

Зведена бригада у складі 12 спеціалістів КП «Теплокомуненерго» та АТ «Облтеплокомуненерго» працює зараз у місті Києві з метою надання допомоги у ліквідації наслідків масованих атак на об’єкти енергетичної інфраструктури.

Чернігівські медійниці вчились впевнено триматися в кадрі у Медіабазі ІМІ 10:47

Практичні вправи, спрямовані на те, щоб природно почуватися перед камерою, відпрацювали медійниці Чернігова під час майстеркласу з акторської майстерності. Захід організував регіональний хаб Інституту масової інформації «Медіабаза Чернігів».

До 1,5 млн грн на власну справу: стартував конкурс грантів для ветеранського бізнесу «Варто: 4 роки підтримки»

До 1,5 млн грн на власну справу: стартував конкурс грантів для ветеранського бізнесу «Варто: 4 роки підтримки» 10:45

Український ветеранський фонд Мінветеранів запускає нову грантову програму для ветеранів і ветеранок. Переможці можуть отримати фінансування для старту або розвитку свого бізнесу в розмірі від 500 тисяч до 1,5 мільйона гривень.

Чернігівщину відвідали шведські партнери: у фокусі – підтримка енергетики 10:32

Учора з візитом на Чернігівщині побували представники Посольства Швеції в Україні, Шведського агентства з питань міжнародної співпраці та розвитку (Sida) і Програми «Партнерство за сильну Україну».

Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 09:34

Протягом минулої доби зареєстровано 8 небезпечних подій, а саме: 8 пожеж. Внаслідок цих подій загинули 2 особи та 2 особи постраждали.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини