Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 28 лютого, 12:02:24

Просвітницькі ініціативи для водного партнерства

25.03.2016   08:48

В умовах військової загрози і політичної нестабільності Глобальне Водне Партнерство України ініціює низку консультацій та розвитку діалогів всіх зацікавлених сторін в питанні водної безпеки. Темою діалогів стало «Переосмислення водної безпеки для України».

В Ніжині в підтримку даної теми відбувся загальноміський Круглий стіл. Допомога державним і недержавним інституціям у переосмисленні водної безпеки та умов санітарії на міському рівні. Серед зацікавлених сторін, учасників КС були освітяни. Про досвід співпраці ЗОШ № 5 та ГЕО «Мама-86-Ніжин» та Ніжинським управлінням водного господарства розповіла вчитель Наталія Клименко. Учні ЗОШ №5 привітали учасників Круглого столу.

Діалог виявився конструктивним. Учасники Круглого столу адресували свої запитання до відповідальних осіб господарчих структур, що стосувались екологічного стану р.Остер, санітарно – гігієнічного благополуччя ніжинців та тарифів на послуги водозабезпечення.

23 березня в ЗОШ № 1 відбулась виховна година «Не засмічуй рідне місто!».

Виховна година проходила в 5-му класі ЗОШ І-ІІІ ст. № 1. На заході були присутні завучі шкіл міста Ніжина, координатор освітніх програм ГЕО «МАМА-86-Ніжин». Учні надавали інформацію з місця, декламували вірші із закликами не забруднювати Ніжин, а також мали місце постановочні сценки.

Мета заходу: виховання бережного і шанобливого ставлення до природи, попередження забруднення міста побутовими відходами, активна підтримка весняного прибирання школи та пришкільної території.

«МАМА-86» надала інформацію усну та друковану (лифлети, магніти).
Захід супроводжувався показом слайдів краси рідного місті, а також фото стихійних сміттєзвалищ, які сфотографували самі учні.

На завершення заходу усім гостям класу було подаровано торбинки із тканини для зберігання сипучих продуктів, щоб зменшити кількість упаковки харчових продуктів, яка є основним забруднювачем довкілля.

Останні новини Чернігівщини

Чернігівські аудитори виявили порушень на суму 747,4 тис. грн  у Відділі освіти, культури, молоді та спорту Корюківської міськради

Чернігівські аудитори виявили порушень на суму 747,4 тис. грн у Відділі освіти, культури, молоді та спорту Корюківської міськради 11:15

Фахівці Управління Північного офісу Держаудитслужби в Чернігівській області під час ревізії фінансово - господарської діяльності Відділу освіти, культури, молоді та спорту Корюківської міської ради (далі – Відділ освіти) за період з 01.02.2017 по 30.11.2019 виявили порушень, що призвели до втрат фінансових і матеріальних ресурсів, на суму 747,4 тис. грн.

Протягом тижня Чернігівським рибоохоронним патрулем зафіксовано 63 порушення Правил рибальства

Протягом тижня Чернігівським рибоохоронним патрулем зафіксовано 63 порушення Правил рибальства 11:01

З 20 по 27 лютого Чернігівським рибоохоронним патрулем вилучено 96 кг незаконно добутих водних біоресурсів та 92 од. заборонених знарядь лову

"Математика важлива" - всеукраїнська конференція освітян у Чернігові 10:35

Педагоги з одинадцяти областей України зібралися в Чернігові для участі у науково-практичній STEM-конференції «Математика важлива».

Звіт про виконання міського бюджету Чернігова за 2019 рік прийнятий на сесії

Звіт про виконання міського бюджету Чернігова за 2019 рік прийнятий на сесії 10:15

27 лютого на черговій 52 сесії Чернігівської міської ради 7 скликання депутати прийняли звіт про виконання міського бюджету Чернігова за 2019 рік.