Фахівці фіскальної служби виявили в Козелецькому районі алкоголь з підробленими акцизними марками
Щоб ринок алкогольної продукції та тютюнових виробів став прозорим, працівники відділу контролю за обігом та оподаткуванням підакцизних товарів Головного управління ДФС у Чернігівській області систематично проводять перевірки. На жаль, не перевелися ще ділки, які підпільно виготовляють алкогольні напої і продають їх довірливим покупцям.
Як повідомив начальник відділу контролю за обігом та оподаткуванням підакцизних товарів Головного управління ДФС у Чернігівській області Ігор Пирог, днями дві такі перевірки відбулися в Козелецькому районі. Під час їх проведення фахівці виявили ряд порушень. За результатами кожної перевірки складені відповідні акти.
Зокрема, фахівці виявили випадки зберігання алкогольних напоїв, маркованих підробленими марками акцизного податку, а також реалізації алкогольних напоїв за цінами, нижчими за встановлені мінімальні роздрібні ціни. На алкогольних напоях з підробленими марками акцизного податку були наклеєні етикетки, на яких зазначено, що продукція вироблена в Кіровоградській області.
Порушникам законодавства за результатами цих перевірок доведеться сплатити 27 тисяч гривень штрафів.
Останні новини Чернігівщини
Надзвичайні події в області за останню добу 10:00
Протягом минулої доби зареєстровано 6 небезпечних подій, а саме: 1 дорожньо-транспортна пригода, 5 пожеж. Внаслідок цих подій загинула 1 особа та 1 особа постраждала.
26 лютого: цей день в Україні і світі 08:59
День 1464 Російська агресія - Day 1464 Russian aggression
Анатолій Миколайович Степаненко із Срібнянської громади — Герой України. Посмертно. 16:44
Найвище звання та орден «Золота Зірка» присвоїв своїм Указом Президент Володимир Зеленський. Документ підписаний 24 лютого 2026 року, в четверту річницю повномасштабної війни.
П’ятнадцять років ув’язнення: на Чернігівщині суд виніс вирок обвинуваченому у сексуальному насильстві щодо власної малолітньої доньки 16:13
Ніжинський міський суд Чернігівської області виніс вирок обвинуваченому у сексуальному насильстві щодо його доньки. Чоловік проведе за гратами 15 років.
На Чернігівщині росіяни продовжують атаки мирного населення: поліцейські задокументували воєнний злочин 15:22
Вчора ввечері росіяни поцілили дроном по території домогосподарства в одному з сіл Новгород-Сіверського району – поранення зазнав неповнолітній хлопчик, який в цей час був на подвір’ї. Дитину госпіталізували до лікарні.