Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 17 лютого, 15:47:36

Про хід кампанії "Декларування - 2016" обговорювали під час брифінгу в ДПІ у м. Чернігові

25.03.2016   07:21Агенцiя

В ДПІ у м. Чернігові відбувся брифінг заступника начальника інспекції Володимира Мехеда для представників місцевих засобів масової інформації з питань декларування громадянами доходів, отриманих у 2015 році.

На початку зустрічі Володимир Мехед розповів про підстави для обов’язкового подання податкової декларації про майновий стан і доходи, застосування ставок податку та пояснив, коли декларація про майновий стан і доходи не подається.

Заступник начальника інспекції звернув увагу представників ЗМІ на відмінності деклараційної компанії цього року від попередніх років, зокрема, що за результатами звітного податкового року громадяни повинні подати декларацію та визначити податкові зобов’язання як з податку на доходи фізичних осіб, так і з військового збору. З цією метою з 1 січня 2016 року введено в дію нову декларацію, форма якої затверджена наказом Міністерства фінансів України від 02.10.2015 року № 859.

Зацікавленість у присутніх на заході викликала можливість повернути частину податку на доходи фізичних осіб, сплаченого громадянами із заробітної плати, зокрема, у разі реалізації права на податкову знижку.

Продовжуючи розмову, заступник начальника зауважив, що інспекцією розгорнуто масштабну інформаційно-роз’яснювальну роботу серед громадян щодо компанії «Декларування - 2016».

З метою охоплення інформацією більшої кількості мешканців міста, працівниками ДПІ у м. Чернігові проведено ряд інформаційно-роз’яснювальних заходів щодо декларування громадянами доходів, отриманих протягом 2015 року. Зокрема, на розташованих у місті електронних моніторах, електронних табло, на радіо та міському телебаченні транслюються відеоролики та інформація соціального змісту, оголошується інформація і у громадських місцях. Відповідні матеріали розміщені на інформаційних стендах у приміщеннях театрів, бібліотек та багатьох інших установ і організацій та розповсюджуються серед платників. У центрі міста проведена промо - акція, а також систематично публікуються найбільш актуальні роз’яснення у засобах масової інформації, у інтернет-виданнях та на суб - сайті Головного управління ДФС у Чернігівській області.

Посадовець також поінформував про те, що у ході цьогорічної кампанії декларування доходів громадян на теперішній час дохід понад 1 млн грн задекларували 5 мешканців міста.

Наприкінці заходу, Володимир Мехед  нагадав, що подати декларацію необхідно в термін не пізніше 3 травня поточного року, подякував представникам місцевих ЗМІ за плідну співпрацю та громадянам міста - за вчасно подані декларації та сплачені податки.

Останні новини Чернігівщини

150 спортсменів області боролись за першість у змаганнях з вільної боротьби

150 спортсменів області боролись за першість у змаганнях з вільної боротьби 14:21

15 лютого в Мені проходили змагання обласного турніру з вільної боротьби серед юнаків та дівчат 2006-2011 року народження, присвячені 31 річниці виводу військ з Афганістану та пам’яті загиблих воїнів в локальних конфліктах.

Децентралізаційні здобутки громад Чернігівщини

Децентралізаційні здобутки громад Чернігівщини 14:15

Успішні проекти та ініціативи, які вдалося реалізувати громадам Чернігівської області, за підтримки Програми «U-LEAD з Європою» стали однією з тем обговорення в День відкритих дверей у Чернігівському регіональному офісі Програми.

У музеї М.Коцюбинського відкрилася виставка мистецьких робіт ГО

У музеї М.Коцюбинського відкрилася виставка мистецьких робіт ГО "Алея майстрів Чернігова" 13:51

П’ята ювілейна виставка мистецьких робіт учасників ГО «Алея майстрів Чернігова» відкрилася у Чернігівському літературно-меморіальному музеї-заповіднику М.Коцюбинського.

Ніжин: щотижнева оперативна нарада при міському голові

Ніжин: щотижнева оперативна нарада при міському голові 13:32

Відбулася щотижнева оперативна нарада під головуванням міського голови Анатолія Лінника.

Погоджувальна рада затвердила питання 52 сесії Чернігівської міської ради

Погоджувальна рада затвердила питання 52 сесії Чернігівської міської ради 13:24

Засідання Погоджувальної ради перед проведенням 52 сесії Чернігівської міської ради сьомого скликання відбулося 17 лютого. Головував на засіданні чернігівський міський голова Владислав Атрошенко.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини