Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 8 квітня, 22:30:30

Соціальний захист дітей у Чернігівській області. ДОВІДКА

21.03.2016   19:55Агенцiя

Діти у віці до 18 років становили майже 16% жителів області. Жодна з них не залишається без турботи, однак, окремі категорії дітей потребують особливої уваги з боку держави та суспільства.

На початок 2016 р. в області нараховувалося 2177 дітей сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування. Серед них під опікою чи піклуванням перебували 1479 дітей, у тому числі 89% – проживали в сім'ях родичів.

На кінець минулого року в області діяли 22 дитячі будинки сімейного типу, де перебували 136 вихованців. У 210 прийомних сім'ях виховувалися 335 прийомних дітей.

У 3 центрах соціально-психологічної реабілітації дітей на 150 місць за 2015 рік допомогу отримали 329 дітей. Найбільшу групу (56%) становили діти у віці від 7 до 14 років включно, 28% – від 3 до 6 років, 16% – від 15 до 18 років. Майже дві третини дітей, яким надана допомога, мали неповну сім'ю.

Із сімей, де батьки ухилялися від виконання своїх обов'язків, до центрів потрапила 121 дитина. З метою подальшого влаштування, до центрів було направлено 37 дітей з числа дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування.

Серед дітей, які за минулий рік побували в центрах, 80% потребували соціально-психологічної допомоги через складні життєві обставини, 18% – через те, що залишилися поза сімейним оточенням, 2% – зазнали жорстокого поводження.

Останні новини Чернігівщини

Роз’яснення щодо обмежень на період карантину для людей від 60 років

Роз’яснення щодо обмежень на період карантину для людей від 60 років 14:20

Великий резонанс викликали нещодавно прийняті постановою №211 норми щодо обмежень стосовно громадян, яким більше 60 років. Тому детально відповідаємо на питання, які найбільше турбують людей цієї вікової групи.

До суду скеровано обвинувальний акт щодо грабежу у ювелірному магазині

До суду скеровано обвинувальний акт щодо грабежу у ювелірному магазині 12:44

Під процесуальним керівництвом Чернігівської місцевої прокуратури завершено досудове розслідування у кримінальному провадженні, розпочатому за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ч. 1 ст. 186 КК України (відкрите викрадення чужого майна (грабіж)).

Упродовж минулої доби вогнеборці ліквідували 32 пожежі у природних екосистемах, одна людина загинула у вогні

Упродовж минулої доби вогнеборці ліквідували 32 пожежі у природних екосистемах, одна людина загинула у вогні 12:39

Упродовж минулої доби вогнеборці підрозділів Управління ДСНС України у Чернігівській області ліквідували 32 пожежі, що виникли внаслідок необережності громадян у поводженні з вогнем, а також спалювання сміття і сухої рослинності.

Виклики та досягнення Ріпкинської громади в реалізації реформ . ВІДЕО 12:27

Представники Чернігівського Ресурсного центру з розвитку місцевої демократії та керівництво смт Ріпки про перебіг, досягнення та виклики під час реалізації реформи місцевого самоврядування та освітньої реформи в громаді.

Цього року лісгоспи Чернігівщини охопили лісовідновленням понад 1750 гектарів лісів

Цього року лісгоспи Чернігівщини охопили лісовідновленням понад 1750 гектарів лісів 12:24

Лісові господарства державного та комунального підпорядкування Чернігівської області за час весняної лісокультурної кампанії вже охопили лісовідновленням понад 1750 гектарів площі.