За вбивство – 13 років 8 місяців позбавлення волі
Колегією суддів Деснянського районного суду міста Чернігова, 17 березня, засуджено уродженця Грузії за умисне вбивство.
Незважаючи на невизнання вини обвинуваченим, прокурором у суді надано беззаперечні докази скоєного ним злочину. Доведено, що у квітні 2014 року зловмисник, прибувши на вул. Київську в м. Чернігові та дочекавшись приїзду автомобіля, в якому знаходився потерпілий, підійшов до транспортного засобу та здійснив у нього постріл з вогнепальної зброї.
Поранений водій, уникаючи пострілів нападника, рушив з місця. Намагаючись довести свій умисел, направлений на заподіяння смерті потерпілому, до кінця, зловмисник здійснював постріли у напрямку руху автомобіля.
Смерть потерпілого настала того ж дня від отриманих тілесних ушкоджень.
Вироком суду обвинуваченого визнано винуватим за ч. 1 ст. 115 КК України та засуджено до 13 років 8 місяців позбавлення волі.
На користь потерпілого стягнуто моральну шкоду в сумі 350 тис. грн.
Останні новини Чернігівщини
Просив неправомірну вигоду за непроведення перевірок ДАБІ – посадовця засуджено до 5 років за ґратами 17:48
За публічного обвинувачення прокурорів Чернігівської обласної прокуратури визнано винним колишнього начальника відділу Управління Державної архітектурно-будівельної інспекції у Чернігівській області у проханні та одержанні неправомірної вигоди службовою особою, яка займає відповідальне становище (ч. 3 ст. 368 КК України).
За працевлаштування молоді можна отримати компенсацію 17:26
Служба зайнятості допомагає молоді зробити перші кроки в кар’єрі, а роботодавцям — отримати фінансову підтримку за працевлаштування молодих спеціалістів.
Рятувальники Чернігівщини 100 разів залучалися до ліквідації пожеж та проведення інших невідкладних робіт 17:05
Упродовж минулого тижня (з 27 жовтня по 03 листопада 2025 року) вогнеборці ліквідували 43 пожежі, з яких: 24 - у житловому секторі, 7 - на об’єктах, 5 – на транспорті, 4 - у природних екологічних системах та 3 - інші.
“RetroHits” — енергія добра крізь час 16:34
Найяскравіша музика минулих десятиліть 1-го листопада 2025 року звучала зі сцени Чернігівського обласного філармонійного центру. Солісти філармонійного центру представили глядачам наповнені драйвом, емоціями та неповторною атмосферою популярні пісні 80-90 років у програмі “RetroHits”.
Співпраця з роботодавцями триває 16:10
«Зустрічаємося з роботодавцями, щоб не лише чути потреби бізнесу, а й діяти разом — оперативно та ефективно задля розвитку підприємств та працевлаштування людей». Про це сказала директорка Чернігівського обласного центру зайнятості Людмила Ключник під час робочого візиту до Ніжина.