Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 14 квітня, 21:11:11

Військовою прокуратурою Центрального регіону затримано на "хабарі" державного виконавця

19.03.2016   08:13Агенцiя

Вживаються заходи щодо швидкого, повного та неупередженого досудового розслідування кримінального провадження.

16 березня за процесуального керівництва військовою прокуратурою Чернігівського гарнізону Центрального регіону України спільно з працівниками слідчого управління Головного управління Національної поліції в Чернігівській області та оперативними співробітниками Управління захисту економіки в Чернігівській області на гарячому затримано головного державного виконавця центрального відділу Державної виконавчої служби Чернігівського міського управління юстиції після одержання 3800 гривень у якості неправомірної вигоди.

Установлено, що затримана службова особа вимагала та одержання від громадянина неправомірну вигоду у виді грошових коштів в сумі 3800 грн. за вчинення в інтересах третьої особи дій з використанням службового становища, направлені на закриття виконавчих проваджень.

Указаний корупціонер був затриманий в порядку ст. 208 КПК України та на даний час готуються повідомлення про підозру затриманому у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 3 ст. 368 КК України, клопотання про обрання щодо нього запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою та про накладення арешту тимчасово вилученого майна.

Останні новини Чернігівщини

Атака дронів на Чернігів: є влучання в адмінбудівлі та постраждалі 12:04

У центрі Чернігова зафіксовано влучання безпілотного літального апарата в адміністративну будівлю. Про це повідомляє міська військова адміністрація.

Надзвичайні події в області за останню добу 09:59

Протягом минулої доби зареєстровано 7 небезпечних подій, а саме: 7 пожеж.

Спробувати професію на практиці: як у Чернігові змінюють підхід до профорієнтації 09:07

У закладах освіти міста Чернігова триває національне пілотування системи профорієнтації, яке реалізовує швейцарсько-український проєкт DECIDE разом із Міністерством освіти і науки України за підтримки управління освіти Чернігівської міської ради.

14 квітня: цей день в Україні і світі 09:00

День 1511 Російська агресія - Day 1511 Russian aggression

Поліція документує наслідки атак росіян на Чернігівщині 11:34

Вчора та сьогодні ворог вкотре атакував Чернігівську область безпілотниками. Інформація про постраждалих не надходила.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини