Працівників ЖКГ привітали з професійним святом. ФОТОрепортаж
17 березня, в облдержадміністрації вітали з прийдешнім професійним святом фахівців житлово-комунального господарства та побутового обслуговування населення.
Як зазначив Леонід Сахневич, покращення рівня послуг у цій сфері для обласної влади є принципово важливим. Про що говорять і цифри: у минулому році більше 330 мільйонів гривень виділено саме на житлово-комунальну галузь, 115 мільйонів — з Фонду регіонального розвитку. За ці гроші здебільшого проводилася реконструкція об’єктів соціальної сфери: шкіл, дитячих садків, медичних закладів. Покращити умови вдалося у 96 установах області.
Цьогоріч ще близько 90 мільйонів гривень має прийти до області як субвенція на соціально-економічні об’єкти.
Вручаючи почесні грамоти та подяки, Леонід Сахневич бажав винуватцям свята затишку у власних оселях та поваги і шани від оточуючих.
Також презентували відзнаки і голова обласної ради Ігор Вдовенко та заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Олександр Кириченко.
Зі словами вітань звернулися і представники галузевої профспілки.
ФОТО Віктор Кошмал
Останні новини Чернігівщини
Хотіла отримати «грошову допомогу», натомість втратила понад 20 тисяч гривень: поліція Чернігівщини вкотре застерігає громадян від шахраїв 16:18
Хотіла отримати «грошову допомогу», натомість втратила понад 20 тисяч гривень: поліція Чернігівщини вкотре застерігає громадян від шахраїв
На Прилуччині поліцейські викрили схему незаконного видобутку корисних копалин та повідомили про підозру посадовиці комунального підприємства 16:16
Слідчі Прилуцького районного відділу поліції за оперативного супроводу обласного управління стратегічних розслідувань та під процесуальним керівництвом Прилуцької окружної прокуратури викрили протиправну діяльність посадовиці комунального підприємства, яка організувала незаконний видобуток корисних копалин загальнодержавного значення.
Як молоді створити громаду своєї мрії: в обласному центрі відбувся дослідницький ідеатон у межах проєкту «Молодіжна візія Чернігівщини» 16:14
У лютому цього року в регіоні стартував проєкт «Молодіжна візія Чернігівщини» – дослідження участі молоді в прийнятті рішень у громадах.
«Армія відновлення» 16:12
Протягом січня-березня 2026 року службою зайнятості на Чернігівщині видано 2425 направлень на суспільно корисні роботи для понад 900 громадян області. Люди працюють за строковими трудовими договорами. На оплату їх праці спрямовано 15 млн гривень.
Медична допомога постраждалим від аварії на ЧАЕС – у діалозі з медиками і громадськістю 15:03
У Чернігівській ОВА говорили про доступність медичної допомоги для людей, які постраждали внаслідок аварії на Чорнобильській АЕС.











