Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 8 квітня, 09:32:17

Прокуратурою розпочато досудове розслідування за фактом недбалості службових осіб управління земельних ресурсів

18.03.2016   10:37Агенцiя

Прокуратурою області 16.03.2016 розпочато кримінальне провадження за фактом службової недбалості працівників управління земельних ресурсів у м. Чернігові при передачі у власність земельних ділянок членам садівничого товариства (ч. 1 ст. 367 КК України).

Як встановлено, службові особи управління надали позитивні висновки  про відповідність технічної документації 9 земельних ділянок вимогам Земельного кодексу України, що стало підставою отримання членами товариства державних актів.

Однак до загальної площі переданих у власність земель протиправно включено не тільки ділянки садового товариства, а й землі лісового фонду, надані рішенням Чернігівської облради у 2001 році ДП «Чернігіврайагролісгосп» для ведення лісового господарства на праві постійного користування. Погодження зазначеним підприємством на вилучення земельних ділянок лісу з постійного користування не надавалися, рішення щодо їх виводу з лісового фонду не приймалися.

Згідно з Лісовим кодексом України ліси, які знаходяться в межах території України, є об’єктом права власності Українського народу та національним багатством України.

Діями службових осіб управління земельних ресурсів у м. Чернігові щодо неналежної перевірки поданої технічної документації та погодження надання у власність земельних ділянок завдано істотну шкоду інтересам держави.

Досудове розслідування кримінального провадження здійснює Чернігівський відділ поліції Головного управління Національної поліції у Чернігівській області, процесуальне керівництво – Чернігівська місцева прокуратура.

Останні новини Чернігівщини

Сесія Чернігівської міської ради відбудеться з додатковими обмежувальними заходами

Сесія Чернігівської міської ради відбудеться з додатковими обмежувальними заходами 09:10

У березні сесійне засідання Чернігівської міської ради було скасоване через карантинні застереження, але наступна, квітнева сесія – готується.

Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу

Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу 08:40

Інформація про надзвичайні ситуації та основні небезпечні події, які зареєстровано на території області за період з 8:00 7 квітня до 8:00 8 квітня 2020 року.

Розпочато поточний середній ремонт дороги Р-83 на ділянці між Сновськом та Березною

Розпочато поточний середній ремонт дороги Р-83 на ділянці між Сновськом та Березною 08:36

У Сновському районі стартували роботи з поточного середнього ремонту автошляху регіонального значення Р-83 Славутич-Любеч-Ріпки-/М-01/-Городня-/Н-28/- Сновськ-Корюківка-Семенівка-Костобобрів-Чайкине-/Н-27/.

Правом на отримання податкової знижки вже скористалися  1868 громадян Чернігівщини

Правом на отримання податкової знижки вже скористалися 1868 громадян Чернігівщини 08:19

Загальна сума на повернення з бюджету становить 5,2 млн гривень.

Чернігівським рибоохоронним патрулем біля с. Количівка викрито браконьєрів з 40 кг незаконно добутої риби

Чернігівським рибоохоронним патрулем біля с. Количівка викрито браконьєрів з 40 кг незаконно добутої риби 08:03

Шостого квітня Чернігівським рибоохоронним патрулем в ході проведення спільного рибоохоронного рейду разом з представниками Національної поліції на водоймах Чернігівського району викрито два грубих порушення Правил рибальства.