Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 13 липня, 18:24:06

Зустріч Наталії Романової з головами комітетів Громадської ради

18.03.2016   08:19Агенцiя

16 березня відбулося засідання голів комітетів Громадської ради при Чернігівській ОДА. У засіданні взяла участь заступник голови — керівник апарату ОДА Наталія Романова.

Під час спілкування Наталія Романова зазначила, що протягом багатьох років працювала у третьому секторі, тому їй знайомі проблеми громадських організацій та труднощі під час роботи із державними службовцями.

Як відмітила посадовець, за останній тиждень відбулось спілкування із деякими представниками громадськості та ознайомлення з частиною нагальних проблем, які піднімає громадськість.

Наталія Романова відповіла на запитання голів комітетів Громадської ради, які цікавились питаннями реформування медичної, освітньої галузей, кадровою політикою тощо. Голови комітетів поінформували про проекти, над реалізацією яких нині працює Громадська рада, та домовились про співпрацю в їх реалізації.

«Вимагаючи від влади працювати відкрито і прозоро, звертаюсь до громадських організацій також зі свого боку працювати публічно, відкрито, напрацьовувати авторитет» — зауважила у кінці розмови Наталія Романова.

Останні новини Чернігівщини

Духовий оркестр філармонійного центру - у “XVIII Європараді духових оркестрів у Центрі Європи”

Духовий оркестр філармонійного центру - у “XVIII Європараді духових оркестрів у Центрі Європи” 14:09

Вірус COVID-19 вніс суттєві корективи у повсякденний спосіб життя як окремих людей, так і цілих колективів. Не став виключенням і Духовий оркестр Чернігівського обласного філармонійного центру (художній керівник та головний диригент - заслужений діяч мистецтв України Анатолій Ткачук).

У Чернігівській області за минулу добу +1 випадок захворювання на COVID-19

У Чернігівській області за минулу добу +1 випадок захворювання на COVID-19 13:45

За даними Управління охорони здоров’я Чернігівської ОДА станом на 11 годину, 13 липня, у Чернігівській області один новий випадок інфікування COVID-19.

До чернігівських шкіл прибули нові меблі для першачків, передбачені стандартами НУШ

До чернігівських шкіл прибули нові меблі для першачків, передбачені стандартами НУШ 12:31

97 навчальних аудиторій для учнів та учениць перших класів обладнують у Чернігові цього року згідно зі стандартами Нової української школи (НУШ).

Експерти Чернігівщини з початку року прийняли до опрацювання понад 9 тис. документацій із землеустрою

Експерти Чернігівщини з початку року прийняли до опрацювання понад 9 тис. документацій із землеустрою 12:25

З початку 2020 року фахівці Держгеокадастру Чернігівської області прийняли до опрацювання за принципом екстериторіальності 9 036 проектів землеустрою з інших областей.

Ніжин: відбулась щотижнева оперативна нарада

Ніжин: відбулась щотижнева оперативна нарада 12:22

13 липня відбулась щотижнева оперативна нарада під головуванням міського голови Анатолія Лінника.