Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 13 липня, 17:41:24

За два тижні жителі Чернігівщини здали більше ста одиниць зброї

18.03.2016   07:55Агенцiя

В рамках місячнику добровільної здачі зброї одним з основних завдань поліції стало виявлення та вилучення з обігу нелегальної та незареєстрованої зброї, як потенційного знаряддя злочину.

Користуючись частиною 3 статті 263 Кримінального кодексу України, яка звільняє від кримінальної відповідальності особу, що добровільно здала органам влади зброю, бойові припаси, вибухові речовини або вибухові пристрої, з першого березня на Чернігівщині, як і по всій державі, поліція проводить місячник добровільної здачі зброї.

Так, за перші два тижні операції до поліції Чернігівщини вже здано понад 100 одиниць зброї. Це і нарізна мисливська (4) та армійських зразків (20), і гладкоствольна мисливська (66), і холодна зброя (ножі, кастети й нунчаки), травматичні й газові пістолети. Крім цього, громадяни добровільно здали близько півтори тисячі набоїв різних калібрів.

За повідомленням Департаменту комунікації Національної поліції, Чернігівська область увійшла в п'ятірку кращих по державі за кількістю зданої зброї. Так, лише за перші десять днів «найбільше зброї громадяни здали в Дніпропетровській області (125 одиниць), в місті Києві (102), Миколаївській області (63), Чернігівській області (62)»

Місячник добровільної здачі зброї триває.

Останні новини Чернігівщини

Духовий оркестр філармонійного центру - у “XVIII Європараді духових оркестрів у Центрі Європи”

Духовий оркестр філармонійного центру - у “XVIII Європараді духових оркестрів у Центрі Європи” 14:09

Вірус COVID-19 вніс суттєві корективи у повсякденний спосіб життя як окремих людей, так і цілих колективів. Не став виключенням і Духовий оркестр Чернігівського обласного філармонійного центру (художній керівник та головний диригент - заслужений діяч мистецтв України Анатолій Ткачук).

У Чернігівській області за минулу добу +1 випадок захворювання на COVID-19

У Чернігівській області за минулу добу +1 випадок захворювання на COVID-19 13:45

За даними Управління охорони здоров’я Чернігівської ОДА станом на 11 годину, 13 липня, у Чернігівській області один новий випадок інфікування COVID-19.

До чернігівських шкіл прибули нові меблі для першачків, передбачені стандартами НУШ

До чернігівських шкіл прибули нові меблі для першачків, передбачені стандартами НУШ 12:31

97 навчальних аудиторій для учнів та учениць перших класів обладнують у Чернігові цього року згідно зі стандартами Нової української школи (НУШ).

Експерти Чернігівщини з початку року прийняли до опрацювання понад 9 тис. документацій із землеустрою

Експерти Чернігівщини з початку року прийняли до опрацювання понад 9 тис. документацій із землеустрою 12:25

З початку 2020 року фахівці Держгеокадастру Чернігівської області прийняли до опрацювання за принципом екстериторіальності 9 036 проектів землеустрою з інших областей.

Ніжин: відбулась щотижнева оперативна нарада

Ніжин: відбулась щотижнева оперативна нарада 12:22

13 липня відбулась щотижнева оперативна нарада під головуванням міського голови Анатолія Лінника.