Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 24 жовтня, 12:24:29

В обласній раді обговорено Бюджетний регламент

17.03.2016   07:03Агенцiя

16 березня в обласній раді відбувся круглий стіл з обговорення проекту Бюджетного регламенту обласного представницького органу.

У засіданні, яке провів заступник голови обласної ради Арсен Дідур, взяли участь директор Департаменту фінансів обласної державної адміністрації Валерій Дудко, депутати обласної ради, представники громадських організацій краю.

В числі ініціаторів заходу - голова правління громадської організації «Центр «Доброчин» Наталія Дрозд та голова правління громадської організації «Чернігівський центр прав людини» Олександр Підгорний, які виступили з пропозицією розробити проект Бюджетного регламенту обласної ради, що сприятиме підвищенню прозорості бюджетного процесу. Мета ініціативи - залучення громадськості та представників депутатського корпусу до формування головного фінансового документу області,

Презентуючи проект, запропонованого Бюджетного регламенту обласної ради, експерт громадської організації «Громадська рада» Микола Силенко зазначив, що Бюджетний регламент – це інструмент, який допомагає упорядкувати і регламентувати процес формування та використання фінансових ресурсів.

В процесі обговорення порядку денного, свої думки щодо порушеного питання висловили голова постійної комісії обласної ради з питань управління та розпорядження об'єктами комунальної власності Анатолій Мельник, очільник постійної комісії з питань регламенту, депутатської етики, законності та запобігання корупції Василь Леоненко, депутати обласної ради Дмитро Блауш, Сергій Варнавський, інші.

У свою чергу, директор Департаменту фінансів обласної державної адміністрації Валерій Дудко назвав розробку Бюджетного регламенту цікавою ідеєю для місцевих бюджетів. Він зазначив, що ініціатива створення проекту регламенту головного фінансового документу області підтримується, проте наголосив, що цей документ необхідно привести у законне русло. Промовець детально роз'яснив присутнім суть та механізми процесу формування обласного бюджету, який регламентується постановами Кабінету Міністрів України, Міністерства фінансів та на 94 відсотки складається із захищених статей, зокрема - видатків на заробітну плату працівникам бюджетної сфери, соціальні трансфери...

Учасники круглого столу доручили профільній постійній комісії обласної ради з питань бюджету та фінансів спільно з Департаментом фінансів обласної державної адміністрації розробити проект Бюджетного регламенту обласної ради та внести на розгляд громадськості.

Останні новини Чернігівщини

У Прилуцькій гімназії №1 урочисто відкрили другий корпус

У Прилуцькій гімназії №1 урочисто відкрили другий корпус 12:16

23 жовтня, у Прилуках відкрили новозбудований другий корпус місцевої гімназії. В урочистостях взяли участь перший заступник голови Чернігівської ОДА Віталій Загайний, міський голова Прилук Ольга Попенко, народні депутати України, керівники установ та організацій, педагоги, батьки та учні.

"Джинса" у друкованих ЗМІ на Чернігівщини: немарковані матеріали та двозначні рубрики 11:32

ОПОРА проаналізувала чернігівські газети, які виходили друком в жовтні 2020 року. Ознаки прихованої політичної реклами зафіксованов11 публікаціях, а матеріали з ознаками «джинси» - в п’яти з восьми друкованих видань.

Обласний філармонійний центр підсвічується

Обласний філармонійний центр підсвічується 11:21

Будівля Чернігівського обласного філармонійного центру фестивалів та концертних програм стає яскравішою.

Як під час сезону полювання зменшити ризики небезпечних захворювань?

Як під час сезону полювання зменшити ризики небезпечних захворювань? 11:14

Напередодні відкриття сезону полювання на копитних звірів (дикого кабана, козу, косулю), який розпочнеться на Чернігівщині 24 жовтня, Головне управління Держпродспоживслужби в Чернігівській області попереджає про зростання ризику занесення з дикої фауни у населені пункти області, в тому числі і в господарства усіх форм власності, особливо небезпечних хвороб тварин.