Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 20 лютого, 07:14:20

Відбувся "круглий стіл" за участю рятувальників, представників громадських та профспілкових організацій підприємців

16.03.2016   07:22Агенцiя

15 березня у Чернігові в Управлінні ДСНС відбувся "круглий стіл" за участю рятувальників, представників громадських та профспілкових організацій підприємців.

Даний захід проведений з метою роз’яснення основних вимог законодавства у сфері пожежної та техногенної безпеки, сприяння розвитку підприємництва, зменшення тиску на діяльність суб’єктів господарювання, обговоренню складнощів, пов’язаних з реформуванням ДСНС та змінах у законодавчих документах щодо проведення перевірок.

Під час "круглого сталу" рятувальники та підприємці обговорили питання взаємодії в напрямку забезпечення пожежної та техногенної безпеки, недопущення випадків корупції. Обговорено проблемні питання щодо запровадження в державі страхування для суб’єктів господарювання, як альтернативи плановим заходам державного нагляду (контролю) у сфері пожежної та техногенної безпеки та ролі страхових організацій у забезпеченні пожежної та техногенної безпеки в державі.

Зокрема т.в.о. начальника Управління ДСНС України у Чернігівській області полковник служби цивільного захисту Дмитро Бескостий зазначив: "Наша зустріч покликана знайти спільні рішення і шляхи подолання існуючих проблем, адже основна мета рятувальників - запобігти виникненню пожеж і надзвичайних ситуацій та допомогти підприємцям побудувати безпечний бізнес. У забезпеченні безпеки ми маємо бути не ворогами, а партнерами та союзниками".

Також під час "круглого столу" розглянуто декларування відповідності матеріально-технічної бази суб’єкта господарювання вимогам законодавства з питань пожежної безпеки, порядок проведення планових, позапланових перевірок та застосування запобіжних заходів, основні вимоги забезпечення техногенної безпеки на об’єктах підвищеної небезпеки. Також обговорені проблемні питання, пов’язані з утриманням в районах сільських пожежних формувань, забезпечення пожежної безпеки у екологічних системах області, попередження загибелі і травмування людей під час виявлення підозрілих або вибухонебезпечних предметів, загибелі людей на водних об’єктах та утриманню захисних споруд у належному стані.

За підсумками засідання присутні на ньому представники громадських організацій та підприємці висловили вдячність керівництву обласного Управління ДСНС за відкритість, прозорість і підтримку з питань взаємодії щодо забезпечення пожежної й техногенної безпеки.

Останні новини Чернігівщини

12 мільйонів гривень аліментів повернуто у січні дітям на Чернігівщині

12 мільйонів гривень аліментів повернуто у січні дітям на Чернігівщині 17:18

Коли байдужість батьків до власних дітей перетинаємежу дозволенного, на захист економічних прав молодого покоління приходять фахівці юстиції.

"Реквієм Небесній Сотні". У бібліотеці ім. М. Коцюбинського пройшов вечір патріотичної поезії 16:57

Пам’ять Героїв Небесної Сотні у бібліотеці ім. М. Коцюбинського вшанували читанням віршів патріотичної тематики.

Системні перевірки заправок в області тривають

Системні перевірки заправок в області тривають 13:53

Чергове засідання робочої групи з ліквідації нелегального обігу нафтопродуктами провів сьогодні заступник голови Чернігівської ОДА Андрій Подорван.

Про роботу КП

Про роботу КП "Чернігівводоканал" у 2019 році 13:47

Комунальному підприємству «Чернігівводоканал» у 2019 році завдяки збалансуванню обсягів подачі та реалізації води вдалося утримати її втрати на досить низькому рівні - 13,3%. Для порівняння: нормативно дозволений рівень втрат для врахування у водних балансах на сьогоднішній день для ліцензіатів НКРЕКП становить 30%. Про це повідомив начальник КП «Чернігівводоканал» Сергій Малявко на розширеній нараді 18 лютого.

Головним управлінням Держпродспоживслужби в Чернігівській області проводиться санітарно-просвітницька робота в районах

Головним управлінням Держпродспоживслужби в Чернігівській області проводиться санітарно-просвітницька робота в районах 13:30

Представники Бобровицького районного управління Держпродспоживслужби провели роз’яснювальну роботу з реалізаторами харчових продуктів, зокрема молочної продукції, стосовно недопущення до обігу фальсифікату.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини