Чернігівською митницею ДФС у лютому перераховано до Держбюджету 395,5 мільйонів гривень
У лютому обсяги надходжень до Державного бюджету від діяльності Чернігівської митниці ДФС склали 395,5 мільйонів гривень. Порівняно з січнем, у лютому до бюджету спрямовано на 136,8 мільйонів або на 52,9 % більше.

Начальник Чернігівської митниці ДФС Олександр Шавлак повідомив, що у лютому збільшилися обсяги, а відповідно і митні платежі, за ввезення добрив, сигарет, тютюнової сировини та пива солодового.
Натомість, порівняно з січнем зменшилися обсяги ввезення та сума нарахованих платежів при ввезенні промислових машин (для виробництва фільтропаличок, пакування, розвантажування сигарет), пектинових, запашних речовин та сумішей, а також частин і пристроїв транспортних засобів.
Найбільші суми митних платежів нараховані за результатами митного оформлення добрив, тютюнової сировини, сигарет, шин та покришок пневматичних гумових, джгута ацетатного, тютюну промислового виробництва, пива солодового, полімерів етилену та фільтропаличок.
При митному оформленні даних товарів сплачено 74,7 % загальної суми від усіх надходжень, а саме – 295,6 мільйонів гривень.
Останні новини Чернігівщини
«Легкий заробіток в Інтернеті»: поліція Чернігівщини застерігає громадян від шахрайських схем 17:23
Поліція закликає громадян не довіряти заманливим оголошенням в інтернеті про «легкий заробіток».
В Чернігові внаслідок російської атаки пошкоджені житлові будинки: поліція документує наслідки 16:52
Сьогодні росіяни атакували ударними безпілотниками Чернігів.
Судитимуть працівницю суду, яка висміювала на кладовищі загиблих воїнів та чекала знищення міста 16:19
Прокурори Чернігівської обласної прокуратури скерували до суду обвинувальний акт стосовнопрацівниці судуміста Чернігова за фактами пособництва державі-агресору, поширення матеріалів, у яких міститься виправдовування збройної агресії рф проти України (ч. 1 ст. 111-2, ч. 2, 3 ст. 436-2 КК України).
Уряд збільшив термін отримання компенсації роботодавцями з прифронтових регіонів за працевлаштування ВПО 15:48
Тепер роботодавці з прифронтових та найбільш постраждалих від повномасштабної війни регіонів можуть отримувати компенсацію за працевлаштування внутрішньо переміщених осіб не 3, а 6 місяців.
Роз’яснення для чернігівців: чи існує у місті заборона індивідуального опалення та як від’єднатися від централізованого теплопостачання 15:27
Останнім часом у соціальних мережах з’являється багато недостовірних та маніпулятивних матеріалів, мовляв, у Чернігові діє заборона на індивідуальне опалення.